MT&T Property Management

Servicii persoane / firme

• Site: www.propertymanagement.ro

Forum despre MT&T Property Management

Cata87 Joi, 02 Feb 2017

Grija mare pentru cei care aplica pentru un post in cadrul acestei companii, spun asta pentru ca nu se merita.
Sunt niste oameni lipsiti de profesionalism si ma refer in special la ingineri, tehnicienii sunt ok si electricienii, inginerii nu au nici cel mai mic respect fata de tehnicieni, nu isi dau interesul fata de tehnicieni, isi dau interesul fata de locatia unde sunt trimisi si atat, nu platesc decontul de transport la timp si multe alte lucruri.
Contractele se fac numai pe perioada determinata din 3 in 3 luni pana la 6 luni dupa 6 luni se face pe perioada nedeterminata numai daca i convine de tine, iar in momentul cand iti expira contractul nici macar nu te anunta cu 30 de zile inainte sa iti expire ci pur si simplu te anunta exact in ziua cand expira.
Nu suport sa iti ceri drepturile daca uita sa ti le acorde ei, nu au scule si echipamente de lucru nu au ateliere echipate corepunzator, este o companie de doi lei dupa parerea mea.

Sunduri Luni, 22 Feb 2016

Feedback mai mult decat negativ. Din pacate au fost cei mai lipsiti de profesionalism din ce am intalnit in ultimile 2 saptamani de interviuri. Si am fost la destule. Dupa convorbirea telefonica, vineri la 3:45 pm am primit mailul de invitatie la interviu, iar luni la ora 10:00 am fost informata ca pozitia s-a ocupat, dar ca au o alta disponibila. Postul pentru care aplicasem suna foarte serios, cu o descriere detaliata de jumatate de pagina in ceea ce priveste atributiile. Vin de pe pozitie manageriala si caut ceva asemanator. In schimb mi s-a propus un post "mult mai usor", pentru care trebuia sa inva doar 3 softuri, dar erau "din Suedia"si sa trimit cateva mailuri in engleza ("Banuiesc ca ai mai trimis mailuri in engleza"a fost comentariul domnului - Banuiesc ca daca mi-ar fi citit CV-ul ar fi observat ca am un master in limba si cultura engleza). Aaa, si am mai primit o explicatie funny de la domnisoara si ea prezenta la intalnire. Site-ul pe care am aplicat, nu stiu daca am voie sa ii dau numele, dar este unul dintre cele mai utilizate de toata lumea, a actualizat "automat si fara costuri" postul respectiv, care nu mai e, dar a uitat sa il publice pe acesta. In fine, concluzie, nota 0. Nu stiu cum e mediul de lucru si nici nu o sa aflu pentru ca le-am multumit frumos pentru cele 5 minute de povesti si mi-am vazut de drum.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in MT&T Property Management
Alexandra Miercuri, 10 Sep 2014

Salut! Imi poate da cineva mai multe informatii despre test?

Di Miercuri, 10 Sep 2014

Lucian,Poti da mai multe detalii despre testul economic? Ce presupune mai exact?Mersi!

Lucian Duminica, 31 Aug 2014

Un feedback negativ din partea mea atat pentru procesul de recrutare cat si pentru ...

cata Joi, 21 Feb 2013

ca mediu de lucru sunt ok, salarii mici(se invart in jurul a 1600-2500) pe un post de ...

Locuri de munca Arvato Romania Frontline Customer Advisor - German - Brasov
Arvato Services
Brasov
Last update: 21.07.2017
Locuri de munca Temenos Romania Senior Web developer - retail application
Temenos
Last update: 11.08.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Toplita (f/m)
LIDL Romania
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
Buna. Ati fost angajat pe aceasta pozitie?
Edel 19.08.2017
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc