Netop Tech

4.5
  • Site: www.netop.com

Forum despre Netop Tech

Interesat Joi, 10 Apr 2014

In ce consta testele pentru pozitia de QA/QA Automation? A fost cineva? Stiti ceva de vreun range salarial? Multumesc
Liviu Rau Marti, 10 Dec 2013

La CDRator perioada de proba este destul de provocatoare. Nu ascundem asta la interviu, si de aceea nu angajam prea multi oameni care nu sunt dispusi sa depuna efortul necesar realizarii taskurilor zilnice. Dar din cand in cand mai scapa cate unul (2 pana acum, ca sa fiu exact) care crede ca daca dormea la jobul precedent poate sa doarma si la urmatorul. Domnul de mai sus a lucrat intr-un proiect de QA Automation, unde ne asteptam (clarificat la interviu) ca in decurs de 2-3 saptamani de la angajare sa poata lucra cu QFTest (un instrument folosit in automatizarea testelor de GUI Swing based). Fostul nostru coleg nu a reusit sa faca acest lucru in perioada de proba (care de altfel s-a prelungit din cauza unui incendiu la sediul Netop). Cat suport poti oferi cuiva care nu arata nici cel mai mic interes pentru activitatea pe care s-a angajat sa o desfasoare? Sunt angajat aici si in consecita partinitor, dar pentru mine e unul din locurile de munca cele mai faine, si am vazut destule. Atmosfera la noi cred ca e cea mai relaxata din tot Netop-ul, dar asta nu insemana ca avem colegi care nu isi fac treaba. Singura inflexibilitatea a programului de lucru o reperezinta sedintele, pe care nu le ratam pentru ca asa am agreat intre noi, nu pentru ca ne sta in spate un manager. Nu gasesc hibe in atmosfera de la Netop, si am prea putin de-a face cu celelalte echipe de aici.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Netop Tech
NetopHR Vineri, 09 Aug 2013

@Eli85 Buna. Da, va avea loc si o discutie tehnica pe elementele mentionate in anunt. Aceasta discutie va fi purtata cu un coleg de la Suport - in limba germana. Daca mai ai intrebari, iti stam la dispozitie pe mail-ul ro-hr@netop.com
Eli85 Joi, 08 Aug 2013

@Psy. buna. am vazut si eu ca cei de la NETOP cauta CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST ”“ ...
psy Joi, 01 Aug 2013

Nu contest ceea ce spune gigi, insa pentru mine a fost altfel. Am avut un singur ...
gigi Duminica, 28 Iul 2013

Te cheama la interviuri, te poarta prin discutii interminabile, iti promit ca revin cu un ...
Karina Marti, 05 Mart 2013

@ flicker: "salarii mari"? Poti da un range pentru diverse pozitii?Mersi
davis Marti, 05 Mart 2013

stiti cumva daca se poate lucra de acasa?
flicker Miercuri, 12 Dec 2012

- firma mica, cu capital danez dar cu atmosfera romaneasca De bine: - salarii mari ...
turist de ocazie Vineri, 07 Sep 2012

fac si vand soft pentru administratie, educatie etc. firma daneza
Marius Vineri, 07 Sep 2012

vad aici ceva detalii dar posturi disponibile sau ceva nu-mi dau ...
Marius Vineri, 07 Sep 2012

am auzit de Netop dar sincer nu sunt sigur cu ce se ocupa mai exact, ce proiecte au etc.
FlorinaC Vineri, 07 Sep 2012

stie cineva cum sunt cei de la netop? mediu, salarii? ms

Locuri de munca Manpower Romania Partner Ready Advisor with English and German for HPE
ManpowerGroup Romania
Last update: 12.07.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Coordonator Transport International FR+GB
VEO Worldwide Services
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca Webhelp Romania BACK-OFFICE AGENT GALATI
WEBHELP Romania
Galati
Last update: 20.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Manager Magazin Baia Sprie (f/m)
LIDL Romania
Baia Mare
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca Centrul Medical Romar Reprezentant medical
Romar Medical
Last update: 26.06.2017
Tehnician
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
Recrutor
  • Telefon de serviciu
27.07.2017
27.07.2017
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Support Technician
Data Scientist
Business Operations ...
operational
Call Center Representative
Business analyst
Opriți-vă un pic din ceea ce faceți și puneți-vă următoarele întrebări: dacă v-ați compara viața profesională de până acum ...