Telecomunicatii

Fax: 021.211.0485
    Site: www.nobel.ro

Forum despre Nobel Telecom

AAA Joi, 24 Ian 2013

...subscriu % celor spuse de "katerink" mai sus ....va doresc multa rabdare , diplomatie si succes..... tot ce trebuie in aceste domenii :)

Aaaaaaaa Joi, 24 Ian 2013

@katerink: Nu e vorba neaparat de entuziasm. Pe mine ma intereseaza sa gasesc un job intr-o companie mare in care sa am sanse reale sa cresc. Si e foarte important sa am un salariu de minim 2000 lei in mana, pentru ca altfel nu pot sa traiesc in Bucuresti (doar costurile de cazare ma costa in jur de 1100 lei +/-) Asadar, daca voi fi chemata la urmatorul interviu, ma intereseaza sa intreb direct de salariu, iar daca e sub acesti 2000 lei, nu merg mai departe, asta clar. Jobul in sine mi se pare de rahat, nu ma incanta absolut deloc. Astept si vad daca ajung sa aflu exact care este salariul.
Mersi de feedback oricum.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Nobel Telecom
katerink Joi, 24 Ian 2013

@Aaaaaaa:se pare ca esti foarte entuziasmat de cum au decurs lucrurile!Si eu am fost la fel!Nu vreau sa te descurajez dar la inceput toti sunt foarte draguti,bla bla bla,echipa HR-ului este foarte dragutza dr nu stiu cat de competenta.Pe parcursul trainingului vei primi salariul de baza,adik minim pe economie atat.In rest bonusurile care l vei lua ,va fi datorita efortului depus de tine,dar se va umbla si la acela stai fara grija.Depinde de realizari,dar iti spun ca in cel mai ferict caz ajungi la 1800 lei asta in cazul in care nu ti se ia din bonus,restul trage tu concluziile.Si faza cu prieteniile este relativa,in orice colectiv trebuie sa existe oameni de treaba.Acolo daca esti un om muncitor profita de tine si te ajuta sa ai si mai multa treaba asa ca daca este sa fii acceptat stai chill,nu te agita prea rau ca nu se merita.Este o experienta buna ca poti invata cate ceva,nu foarte mult ,dar zic,ca este un punct de plecare bun.Cine zice ca duce o viata buna in CS,este munca multa si nu stres cat nervi,pur si simplu si nu p bietii clienti ci p cei cu care lucrezi,o sa vezi,lumea poate spune de toate,dar trebuie sa te convingi singur si va oblica sa l spuneti clientilor ca sunteti in state.dragii mei cei care doriti sa va inhamati la asa ceva,trebuie sa va ganditi de 10 ori inainte.Va urez mult succes!

Aaaaaaaa Miercuri, 23 Ian 2013

Eu am fost astazi la acel prim interviu. Tipa cu care am stat de vorba a fost foarte ok. ...

magdutz88 Marti, 22 Ian 2013

Am fost si eu la un interviu anul trecut pe un post in dep marketing. Ce sa zic HR de ...

katia Luni, 21 Ian 2013

Nu stiu de unde ati auzit voi toate aberatiile astea dar eu lucrez la aceasta firma de ...

katerink Sambata, 19 Ian 2013

pentru toata lumea :cine vrea sa isi faca ucenicia sa vina la nobel,ce sa zic e cu dus si ...

? Vineri, 18 Ian 2013

pai de ce nu spui nimic despre bonusuri sau salariu? ca doar asta era subiectul. :)

julex Vineri, 18 Ian 2013

sa nu te surpinda daca o trezesti la vreo masa rotunda la interviul ala...ca nah, in ziua ...

salarii Vineri, 18 Ian 2013

niste salarii aproximative stiti? eu am aplicat pt customer service rep - engleza, si ...

cretzu Marti, 15 Mai 2012

stiti ceva despre firma Nobel Romania?

Conecteaza-te cu Nobel Telecom prin retele sociale
Locuri de munca Nobel Telecom