Olotels (Elohim Net SRL)

Turism

Nu sunt evaluari
  • Site: www.olotels.com

Forum despre Olotels (Elohim Net SRL)

fost angajat Duminica, 12 Mai 2013

@ papyto - probabil ca s-au mai schimbat intre timp regulile si va deconteaza taxi-ul ...singurul avantaj in afara de salariu. Legat de fructe, hai sa fim seriosi, cate banane / mandarine / mere mananci tu pe zii ?? Legat de supervizori , asa e , V. e cat de cat ok, mai e si M. si G., care sunt si ei cat de cat intelegatori. Nu ma mira faptul ca C. a avansat; legat de R., el nu prea are cum sa va ajute, el e un fel de coordonator, stie doar cateva proceduri. Nu au un formator ca lumea....aia e ! Sfatul meu : de evitat ! Plus surprize multe la planning si cate si mai cate ! Majoritatea angajatilor pleaca cu scandal, cum a fost si cazul meu !

papyto Duminica, 12 Mai 2013

Dau dreptate lui FOST ANGAJAT si celor care subscriu ideii pe care a expus-o!Singurul lucru bun din Olotels.com este doar salariul,2200 RON net pt backup office,entry level,kiar dk ai ani de experienta in spate si nivel nativ bilingv.Acel salariu ala poate fi "franjurat" pt neindeplinirea targetului kr ATENTIE DRAGI APLICANTI,ESTE DE 4.500 EU/H SAU 17.000 EU/ZI!!!!Deci,desi esti backup office,adik se presupune k doar primesti telefoane pt rezolvarea unor probleme legate de orice natura cu clientii site-ului,esti conditionat de realizarea acelui target mentionat mai sus.Pt inceput ti se spune k dk nu vei face fata la dpt.comercial,vei putea fi mutat la alte dpte.,de fapt o mare minciuna,te tin 1 luna de proba,timp in kr vei fi ascultat si vanat de toti,supervisori,sefi,kiar colegi,kr vor cauta prima ocazie sa te arunce k pe o masea stricata,fara sa tina cont k esti entry level.Spun asta,si ma adresez si utilizatorului HMMMM,k tot ce a scris este neadevarat,politica lor este refresh de personal la 1-2 luni maxim,pt cei kr rezista si le aduc banii de kr au nevoie!Aplici pt post de helpdesk si de fapt te pun la dpt.comercial,lucrezi in stres pt a-ti atinge targetul,a nu gresi protocoalele si formalitatile destul de stufoase si IREPARABILE.
Mediul de lucru este f tensionat,colegi OK

Intr-adevar se lucreaza si in sarbatorile legale,plus un week-end pe luna,urmand a se recupera cele 2 zile in urm.sapt,timp in kr vei avea liber 4 zile consecutive(sambata,duminica,luni,marti),pe 2 skimburi,8-16 si 16-24,conditii f bune ce-i drept,moderne,toate facilitatile asigurate,inclusiv fructe gratis pt angajati!
Avand o experienta destul de urata,fiind anuntat in ultima zi k ne despartim,desi nu trecuse decat 1 luna,in kr nu trecuse nici macar per.de proba de 3 luni,NU RECOMAND ACEASTA FIRMA,POATE DOAR K JOB DE DISPERARE PT 1 LUNA SAU K NIVEL SALARIAL OFERIT,insa dupa per.asta,vei spune k nu se merita stresul si tensiunea!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Olotels (Elohim Net SRL)
alt fost Sambata, 11 Mai 2013

Tot ce a scris fostul angajat este adevarat si nu am nimic de adaugat. Atmosfera in firma este tensionata iar daca esti slab de inger nu ai ce cauta acolo.

anna Vineri, 10 Mai 2013

m-au sunat pt un interviu de grup pt postul de commercial assistant to chief executive ...

fost angajat Joi, 09 Mai 2013

Din punctul meu de vedere e curata nesimtire ca angajatii sa stea la rand la toalete, ...

pinkyroz Joi, 09 Mai 2013

@hmmSunscriu la relatarile fostului angajat si ma ofer sa-ti raspund eu la intrebari si ...

Mihaela Miercuri, 24 Apr 2013

Eu voi avea un interviu pentru pozitia de receptionera part time....

hmmmm Sambata, 20 Apr 2013

@fost angajatusurel,tinere ca nu da nimeni cu parul. o sa le iau pe rand1. - cati agenti ...

fost angajat@hmmmm Miercuri, 17 Apr 2013

hmmmm- ce nu intelegi mai omule din postarea mea? intreaba-ma tu ce vrei si o sa aflii !

hmmmmm Miercuri, 17 Apr 2013

@fost angajat tinere,nu cred ca ai inteles doleantele site-ului pe care comentezi si mai ...

fost angajat Miercuri, 03 Apr 2013

@Maria- salariul este subiectiv, depinde....pe ce limbi esti, de cat timp esti in ...

Maria Miercuri, 03 Apr 2013

@fost angajat Am vb cu cineva care lucreaza acolo de 2 ani si mi-a zis ca salariu minim ...

Joe Black Luni, 01 Apr 2013

Voi scrieti doar despre Call Center cred, dar alte departamente nu au? Cum e la ...

jiji Duminica, 31 Mart 2013

mihai sau michelle?

fost angajat@mihai Sambata, 30 Mart 2013

da mihaita am dovezi : 1.pentru taxiul nedecontat, ne strangeam 5 persoane si faceam ...

Mihai Sambata, 30 Mart 2013

fost angajat: stii cum e, de zis poti sa zici orice dar dovezi sunt? de ex ca nu se ...

fost angajat Sambata, 30 Mart 2013

Deci haideti sa va spunem cum stau treburile la Olotels. Am lucrat o perioada buna dar am ...

Maria Miercuri, 27 Mart 2013

A fost cineva la interviul pe postul Japanese Customer Service? Va rog mult sa imi ...

Geo Miercuri, 27 Mart 2013

@julya cat timp ai lucrat la ei?

julya Joi, 21 Mart 2013

Mai oameni draguti. Salariul e bunicel, dar, extrem de multe apeluri, si putini oameni. ...

Locuri de munca Lugera - The People Republic Agent Call Center
Lugera & Makler
Last update: 18.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment In search of a job? Junior ITS role with Portuguese in Bucharest!  e
Last update: 18.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Czech Order Management role in Bucharest ! Apply now ! RS
Last update: 21.08.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) OFITER ANTIFRAUDA  Bucuresti
iCredit
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment German General Ledger in Bucharest   e
Last update: 07.08.2017
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Game tester
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
Confidential
Suport tehnic
Asistent manager
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...