Oracle Romania

• Site: www.oracle.com

Forum despre Oracle Romania

mandea Duminica, 22 Sep 2013

Pentru John Snow:

Si cat ai asteptat ca sa te angajezi la ei? de curiozitate :)
Multa bafta in continuare!
John Snow Duminica, 22 Sep 2013

Eu m-am angajat la ei in Mai, intr-unul din departamentele tehnice si pot sa spun ca pana acum sunt foarte multumit. Salariul este peste 1k Euro (cu reducerea de impozit insa), am manager in US cu care ma inteleg foarte bine (la jobul anterior am avut manager roman si se vede o diferenta de la cer la pamant, cel roman era interesat numai de cat de mult puteam sa muncesc si nu dadea 2 bani pe problemele mele), colegi prin toata lumea cu care iarasi am o relatie de munca foarte buna (chiar si cu cei din India, in mod surprinzator, poate ca am avut eu noroc aici). Singurul dezavantaj este programul, la mine este 10-19 care de multe ori ajunge sa fie 10-19:30 sau 10 - 20 cand mai ai cate un conf call cu cei din US.
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Oracle Romania
Other Sambata, 21 Sep 2013

Salut, Stefan si pe tine te-au sunat pentru job-ul de "BUSINESS DEVELOPMENT CONSULTANT - ENGINEERED SYSTEMS"?. Si eu am fost sunat si mi sa programat un interviu telefonic si sincer as fi interesat de salariu si altele.
Stefan Vineri, 20 Sep 2013

Salut,Stie cineva detalii despre jobul "BUSINESS DEVELOPMENT CONSULTANT - ENGINEERED ...
alu Vineri, 20 Sep 2013

pentru asd: de unde stii? te-au sunat? multumesc
asd Joi, 19 Sep 2013

pe departamentele de it au inceput sa sune pentru verificarea celor "cerute" in ...
curios Miercuri, 18 Sep 2013

Aveti idee cum e la departamentul financiar? Cam care sunt salariile de entry-level? Ms.
mandea Miercuri, 18 Sep 2013

sa vedem... :) multumesc la fel!
alu Miercuri, 18 Sep 2013

poate ca au deschis pozitia ca sunt obligati . daca tu cu bibi erati pe aceeasi pozitie, ...
nu e noua metoda Miercuri, 18 Sep 2013

se fac baze de date cu candidati la greu..
mandea Miercuri, 18 Sep 2013

La email nu imi raspunde nimeni si nici macar la telefon. Nu mai stiam care dintre voi ...
alu Miercuri, 18 Sep 2013

bibi - felicitari! poate poti sa ne dai si noua mai multe informatii :)mandea - nu iti ...
mandea Miercuri, 18 Sep 2013

Bibi:Te-au sunat ei in cele din urma? sau ai sunat tu ca sa aflii ce se mai intampla?
mandea Miercuri, 18 Sep 2013

Bravo bibi! mult succes in continuare! Tu erai cu JD edwards sau support IT??? :)
bibi Miercuri, 18 Sep 2013

alu si mandeaeu am primit un raspuns pozitiv :)
Ioana89 Marti, 17 Sep 2013

Stie cineva cat ar fi salariul pentru Credit&Collections Analyst cu limba rusa ? Va ...
Dragos Marti, 17 Sep 2013

Are cineva idee care e plaja de salarizare pentru technical product engineer cu spanish ? ...
mandea Marti, 17 Sep 2013

Mie nu imi raspunde nimeni, faza interesanta e ca pe pozitia pe care am fost acceptat a ...
alu Marti, 17 Sep 2013

nu . am intrebat sapt trecuta si mi-a zis ca nu stie nimic si nici nu preconizeaza cand ...
Inginer Marti, 17 Sep 2013

salut,va rog sa-mi spuneti, daca stie cineva, salariul net aproximativ pentru pozitia EBS ...

Locuri de munca EBC Romania Inginer de Sistem Junior - Software GPS
EBC
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca UPA Solutions Procurement with German
UPA Solutions
Last update: 06.06.2017
Locuri de munca UniCredit Business Integrated Solutions Front-End (Web) Developer - Junior
UniCredit Business Integrated ...
BUCURESTI, Iasi
Locuri de munca KPMG Romania Contabil Externalizat
KPMG Romania
Last update: 07.06.2017
Tehnician
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Asigurari servicii stomatologice
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
Recrutor
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Miqtza 27.07.2017
JSM 27.07.2017
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Recruiter