Oracle Romania

Software/Tehnologii

• Site: www.oracle.com

Forum despre Oracle Romania

iech Vineri, 29 Mart 2013

Multumim pt sfaturi baieti.

Lansez inca o data intrebarea, pt cineva serios care chiar vrea sa dea un sfat bun si sa ajute.

@coane nu ai de unde sa stii la ce suma am cerut/a cerut cineva care a postat pe aici asa ca nu mai vb aiurea cu limuzine si cu malai.Daca vrei sa ajuti pe cineva ajuta, daca nu, nu te mai baga sg in seama,Ms

coane fanica Joi, 28 Mart 2013

lasa-i mai miki sa viseze ca daca stiu "sa se vanda" o sa le dea 4000 pe luna si limuzina la scara.
asa-i romanu...viseaza malai.
sper ca-ti dai seama ca hr-ul urmeaza sa te atace ca ai facut greseli de tastare.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Oracle Romania
miki mouse albul Joi, 28 Mart 2013

pai ce sa zic cam salariile incep full time de le 500 de euro si se termina tot pe acolo..
asa ca nu mai incercati sa va vindeti scump ca au deja salariile marcate legal; de catre comapnie cei care incearca mai mult sunt cei care..viseaza ca vor fi directori intro zi ..
ce sa zic acolo gasim multi si multe din partide si din ilfov si din db si bucuresti,multe fiice care vor nu stiu ce pozitii acolo de conducere,,o gramada de mancatorie pe nu stiu ce principii indienesti si mai stiu eu ce..este exact ca in orice companie ci e are curajul sa intre acolo acolo va sta cine nu nu va mai avea nici un loc de munca nicaieri ..
o data ce ai pierdut la astia nu mai ai unde .vb ft serios ..
mi sau [parut mai buni cei de la intel si cei de la microoft ..
dar ce sa zic se intra mai greu acolo si cei de la cegeka,dar asta e mai incercam.
mai gasi la orace fosti profesori de la nu stiu ce academi,fosti branzari de turta dulce.si too felul de fete intalnite in cluburi de bo$ii corporatiei cel putin asa se cred ei ,,
nimic altceva ..si fete care nici nu ai absolvit facultatea de 3 sau 4 ani..si nici pe profiluri puse la punct.

imi pare rau sa o zic dar ca asa este imi pare rau noi nu vom avea niciodata un steve jobs, un gates sauunnmark zuckerberg (fondaorul facebookului) -majoritatea stau pe aceasta platforma cu orele si isi fac proiectele consomitent cu restul..
in rest mai nimic..nou sub soare mariri de salarii nu se fac.
sa ajungi mare acolo nu se poate in nici un caz manager sau altceva ...
visati la painea altora si traiti in dogma-traiti cu ideile altcuiva si realizarile altora din afara!

Iech Miercuri, 27 Mart 2013

Salutare, legat de ESR, aceeasi intrebare ca si mai sus.Pt engleza, stie cineva cat se ...

Orc Miercuri, 27 Mart 2013

Educational Sales Representative pe limba engleza ma intereseaza.multumesc

davis Marti, 26 Mart 2013

eu cred ca pentru pozitia de Educational Sales Representative depinde pe ce limba ...

Didi Marti, 26 Mart 2013

Buna, imi puteti spune ce salariu este pt postul de business consultant? Si in ce masura ...

Orc Marti, 26 Mart 2013

Salut, aveti idee ce salarii sunt pentru postul Educational Sales Representative ?ms

me Luni, 25 Mart 2013

buna,"Salary " observ ca intrebi de salariu pe Credit Analyst. Ai fost de ...

serios? Luni, 25 Mart 2013

Doamne iarta-ma, la 4000 RON nu merita sa te relochezi din celalalt capat al tarii... Si ...

Bogdan Duminica, 24 Mart 2013

Salut, stiti ceva despre pozitia asta: "Partner Enablement Project Manager"? Am ...

salary Duminica, 24 Mart 2013

salut !pentru o pozitie de "Credit Analyst" in Oracle aveti idee ce salarii se ...

stiu salariile Sambata, 23 Mart 2013

cam toate pozitiile de la oracle company sunt sub 500 de euro in afara de java developer ...

ben hur Vineri, 22 Mart 2013

@Dark...mi-a placut aia cu rezervarea...geesas numai copos face de-astea =))

Gabriel R. Vineri, 22 Mart 2013

Salut!Stiti cumva care sunt salariile pe pozitiile de sales ?mai exact pe postul INSIDE ...

candidat Vineri, 22 Mart 2013

Iar pentru o pozitie de JD Inventory Control Analyst care ar fi salariul? Se plateste ...

stiu Joi, 21 Mart 2013

sub 27 de mil net in mana

Yaaman Miercuri, 20 Mart 2013

salut.... aveti idee care este grila de salarizare pentru pozitia de "Contracts ...

exOraclist Sambata, 16 Mart 2013

Pot sa spun ca este 100% real ceea ce a scris Dark. Pot sa mai adaug si faptul ca daca un ...

abe -valve Marti, 12 Mart 2013

dar ce salariu aveai pe tehnica timp de 5 ani pe luna ,,ne intereseaza netul.asta este ...

Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Inginer Masuratori 3D - Manufacturing TSR
Continental
Locuri de munca Veeam Software SRL Inside Sales Associate with German
Veeam Software
Last update: 20.07.2017
Locuri de munca IBM Romania IBM Internship ? HR Analyst
IBM Client Innovation Center ...
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Sef echipa logistica
VEO Worldwide Services
Last update: 16.08.2017
Locuri de munca Deloitte Romania ADC Senior Data Analyst (Deloitte Audit Delivery Center)
Deloitte Romania
Support Technician
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Accounts Payable
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Collection Officer
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
System Engineer
Coordonator Recrutare
Casier
Reprezentant medical
Project manager
Audit Assistant
Mai jos aveti cateva astfel de intrebari pe care nu ar trebui sa va temeti a le rosti. Daca primiti raspuns, puteti lua mai usor decizia de ...
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...