Oscar Downstream

Nu sunt evaluari
  • Site: www.oscars.ro

Forum despre Oscar Downstream

sorinion Duminica, 12 Mart 2017

Salut, pentru cine vrea sa stie ceva despre aceasta firma, este o firma ok, asta depinde cu ce ganduri te angajezi, salariul este intre 2mii si 3mii. Eu am lucrat la ei si m-a luat valul crezand ce imi sugerau sefii, mai exact daca ramane ceva pot sa il iau, sa va povestesc ce am patit.  Daca vii cu gandul ca iti mai ramane ceva dupa descarcari ca asa este in Romania ai dreptate, dar sa nu crezi ce iti spun sefii, eu am patit-o in ce sens se sugereaza sa iti iei marfa ce ramane mai cu fereala adica in garaj sau locuri ferite dar in ultima peroada la garaj suntem urmariti de seful depozitului si atunci unde sa-ti iei marfa daca te vede cineva pe drum si suna iti spune ca trebuie sa pleci din firma ca de ce nu ai luat-o mai cu perdea, adica la dep dar la noi nu se poate la alte dep cum este la Roman soferii le parcheaza unde vor si seara le rezolva ca acolo sunt soferi sefului. Dir e de la Moldova si ii ocroteste aia au salarii mai mari si fac treaba fara sa ii  deranjeze nimeni. Asa ca daca vrei sa te angajezi mai gandestete la ce te inhami daca nu ai relatii cu sefii din firma.

sofer Duminica, 08 Ian 2017

Din afara pare o firma ok dar exista si un dar. Da platesc bine DOAR PE UNII SOFERI. Firma este in crestere, dar angajeaza numai relatii si cunostinte. In dep transporturi soferii trebuie sa fie cat se poate de slabi si sa mearga cu plocoane la sefi altfel sunt hartuiti pana isi dau demisia. Nu inteleg ce se intampla deoarece conducerea cunoaste ce se intampla in dep transport dar nu se intampla nimic. Soferii trebuie sa taca daca sunt trimisi in curse la care nu se incadreaza in program sau daca sunt detasati la alte depozite. Daca fac pene sau spala camionul pe bani lor si cer sa li se deconteze sunt intrebati ce fac cu galeata cand se opresc pe marginea drumului, cu alte cuvinte daca pot lua ceva din marfa transportata sa nu mai comenteze. Salariul de incadrare este minim pe economie asta este motivul angajari soferilor fara coloana vertebrala. Daca nu dai nimic ai cele mai naspa curse si cu siguranta muncesti de sarbatori. DIN AFARA ARATA BINE DAR DACA NU FURI NU AI DIN CE TRAI.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Oscar Downstream
gabi Vineri, 17 Oct 2014

Nu stiu ce stiti dumneavoatra despre Oscar Downstream Ro,este o firma ok ,isi plateste contributiile fata de angajati la stat altceva ce plateste nu stiu,ideea e urmatoarea: in aceasta firma sunt diverse persoane care tin cu dintii de scaun si care lasa lucrurile sa mearga de la sine.Daca patronul acestei SC ar sti exact ce se intampla i-ar da pe toti afara si ar conduce singur afacerea.Dansul e un om minunat in sensul adevarat,da de munca la multi oameni in Ro,dar......
Exista un dar,romanii nu stiu sa aprecieze,romanii nu stiu de unde au plecat,romanii vor sa se imbogateasca peste noapte .Anumite persoane(angajati) din aceasta SC isi bat joc de locul de unde isi duc acasa un trai decent; mai exact departamentul vanzari-service ,au painea pe mana,dar......profita de locul incadrarii in SC si isi insusesc din bunurile societatii,batandu-si joc de beneficiarii societatii.Anumite pesoane din departamentul vanzari sau service ,din zonele: DJ,MM ori B ,isi impart banii in functie de prioritati,vand motorina si piese de schimb la beneficiari,fara ca patronul societatii sa fie instiintat.Atat timp cat dansul ii plateste,nu ar trebui sa fie linsat de niste oameni muritori de foame,incadrati pe functii care nu le merita,drept dovada sunt pusi la conducere fara studii superioare,din fosta securitate a tarii care nu au nici cea mai mica cunostinta tehnica cu ce se mananca distributia si service de combustibil.

raul Miercuri, 15 Mai 2013

Ce stiti despre OSCAR DOWNSTREAM?

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Hornbach Romania
Hornbach Romania