Oxygen Line - Date4fun

Nu sunt evaluari
  • Site: www.date4fun.ro

Forum despre Oxygen Line - Date4fun

Ramona M Vineri, 11 Apr 2014

Gasiti mai jos cv-ul dvs de pe ejobs.ro. Daca dvs nu ati aplicat sau nu ati vrut sa aplicati la anuntul nostru, confuzia creata nu este din cauza noastra. Daca v-am creat neplaceri , ne cerem scuze. Gasiti mai jos cv-ul dvs de pe contul ejobs.ro
Informatiile despre orice firma din Romania le gasiti foarte usor la Registrul Comertului, inclusiv domeniile sau domeniul de activitate. O firma poate avea mai multe domenii de activitate.

Aveti grija fetelor, o firma care se respecta are un site si suna direct pentru interviu!

bibik Joi, 10 Apr 2014

buna si eu am eu am fost chemata la un interviu fara a aplica la aceastafirma. din cele care au fost ne puteti spune cum a fost?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Oxygen Line - Date4fun

oxygen line
To office@oxygenline.ro
Apr 7 at 6:56 PM

Buna ziua!

In urma analizarii CV-ului dumneavoastra ati fost selectata pentru un interviu , miercuri 09.04.2014, orele 17:00.

Postul oferit de compania noastra este : Secretara.

Adresa unde veti tine interviul este : Str. Lt. Constantin Marinescu, nr.17D, et 1, ap 4, sector 6 , Bucuresti.

Va rugam sa confirmati prezenta la data si ora stabilita la adresa de email office@oxygenline.ro.

In caz contrar, va rugam sa precizati data si ora la care puteti sa va prezentati la interviu.

Va asteptam!

Departament Resurse Umane

alina Miercuri, 09 Apr 2014

Si eu am cautat despre ei si nu am gasit nimic pe net scrie ca sunt pe,prelungirea ghencea

Eu maine tb sa ma duc la ora 17

kittiy Marti, 08 Apr 2014

Si mie mi s-a dat un mail, acum l-am vazut, sunt chemata la interviu azi la 17.30. Nu mai ...

Cretu Iulia Marti, 08 Apr 2014

si eu am fost chemata miercuri la ora 17:45....a fost cineva la interviu...cum a fost?

ramona Luni, 07 Apr 2014

Si eu am fost chemata la interviu, maine 8.04.2014 la ora 18.00.Invitatia la interviu s-a ...

alina Luni, 07 Apr 2014

Am fost chemata pt interviu la ei pt postul de sercretara.As vrea sa stiu cum sunt.

Locuri de munca Mellow Drinks Junior Marketing
Locuri de munca Infodesign Front-end developer
Infodesign
BUCURESTI, Iasi
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Husi (f/m)
LIDL Romania
Last update: 25.07.2017
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc
nmerrynote 19.08.2017
1233 lei + bonuri de 9.57 lei/zi La OT se plateste dublu.
Alebooxoxo 19.08.2017
Promisiuni salariale nerespectate. Manageri incompetenti, impostori dpdv profesional. Nu te angaja aici decat daca esti disperat sau daca ...
Jack_London 19.08.2017
IT Support