Oxygen Line - Date4fun

• Site: www.date4fun.ro

Forum despre Oxygen Line - Date4fun

Ramona M Vineri, 11 Apr 2014

Gasiti mai jos cv-ul dvs de pe ejobs.ro. Daca dvs nu ati aplicat sau nu ati vrut sa aplicati la anuntul nostru, confuzia creata nu este din cauza noastra. Daca v-am creat neplaceri , ne cerem scuze. Gasiti mai jos cv-ul dvs de pe contul ejobs.ro
Informatiile despre orice firma din Romania le gasiti foarte usor la Registrul Comertului, inclusiv domeniile sau domeniul de activitate. O firma poate avea mai multe domenii de activitate.

Aveti grija fetelor, o firma care se respecta are un site si suna direct pentru interviu!

bibik Joi, 10 Apr 2014

buna si eu am eu am fost chemata la un interviu fara a aplica la aceastafirma. din cele care au fost ne puteti spune cum a fost?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Oxygen Line - Date4fun

oxygen line
To office@oxygenline.ro
Apr 7 at 6:56 PM

Buna ziua!

In urma analizarii CV-ului dumneavoastra ati fost selectata pentru un interviu , miercuri 09.04.2014, orele 17:00.

Postul oferit de compania noastra este : Secretara.

Adresa unde veti tine interviul este : Str. Lt. Constantin Marinescu, nr.17D, et 1, ap 4, sector 6 , Bucuresti.

Va rugam sa confirmati prezenta la data si ora stabilita la adresa de email office@oxygenline.ro.

In caz contrar, va rugam sa precizati data si ora la care puteti sa va prezentati la interviu.

Va asteptam!

Departament Resurse Umane

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Pepco Romania

Full time

Locuri de munca Pepco Romania

Full time

Baia Mare

alina Miercuri, 09 Apr 2014

Si eu am cautat despre ei si nu am gasit nimic pe net scrie ca sunt pe,prelungirea ghencea

Eu maine tb sa ma duc la ora 17

kittiy Marti, 08 Apr 2014

Si mie mi s-a dat un mail, acum l-am vazut, sunt chemata la interviu azi la 17.30. Nu mai ...

Cretu Iulia Marti, 08 Apr 2014

si eu am fost chemata miercuri la ora 17:45....a fost cineva la interviu...cum a fost?

ramona Luni, 07 Apr 2014

Si eu am fost chemata la interviu, maine 8.04.2014 la ora 18.00.Invitatia la interviu s-a ...

alina Luni, 07 Apr 2014

Am fost chemata pt interviu la ei pt postul de sercretara.As vrea sa stiu cum sunt.

Consilier vanzari
Colectiv plăcut, bonuri de masă, salariu plătit la timp, reduceri pentru angajați
La inceput, task-urile par interesante
Asistent manager
- ți se oferă o sesiune de training corect- ți se apreciază realizările- se ține cont că ...
Concurs
Business analyst