PAC Water SRL

Nu sunt evaluari
  • Site: -

Forum despre PAC Water SRL

me Vineri, 25 Ian 2013

Tin sa felicit persoana care a avut aceasta initiativa pentru ca alte persoane sa stie ce le asteapta! Cunosc pe cineva care mi-a povestit ce se intampla acolo dar am crezut ca e mai mult ceva personal, m-am convins ca nu e, asa se poarta ei cu toti. Aceste persoane angajatoare , familia Holerca selecteaza persoane tinere care nu au mai lucrat pentru a nu putea face comparatia cu un alt loc de munca. Denumirea postului era atragatoare, inginer chimist si inca de cand a inceput munca i s-au parut unele lucrurile ciudate si comportamentul lor urat, dar s-a amagit ca cu timpul o sa treaca sau o sa obisnuiasca! A plecat in cele din urma cu un gust amar! Va sfatui sa nu incercati pe pielea voastra!

petro Marti, 22 Ian 2013

Trebuie sa ai masina personala ca daca nu mergi pe jos de iti ies ochii si pe un drum rau de tara, vor tot timpul clienti noi dar multi dintre clienti si-au luat teapa cu ei si nu mai vor sa auda, vor sa fii un chimist bun, vanzator excelent, secretara, om de serviciu si tot ce se poate intr-o firma mica in care toata familia e angajata ..., de asta isi iau ... care abia au terminat facultatea!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in PAC Water SRL
user 2 Luni, 21 Ian 2013

Asa este! ingrozitor, nu esti respectat, nu-ti arata ceea ce ai da facut , trebuie sa te prinzi tu si mereu sa anticipezi toanele sefului, pretentiile sunt foarte mari, pleci in deplasari dar nu esti platit suplimentar, nici pentru orele state peste program iar seful vorbeste ca la usa cortului, te face in toate felurile. Nu va recomand sa lucrati acolo nici daca ar fi ultimul loc de munca de pe pamant, nici macar pentru experienta ca o sa aveti amintiri neplacute asa cum am si eu!

user Duminica, 20 Ian 2013

distribuitor produse pentru tratare apa, in statii de epurare si tratareEi angajeaza in ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Kaufland Romania
Kaufland Romania
Locuri de munca Yves Rocher Romania
Yves Rocher Romania
Locuri de munca Hornbach Romania
Hornbach Romania
Sales Representative
Salariu bun. Timpul de lucru normal.
Learning And Development Specialist
Manageri straini care lupta pentru oamenii din echipa.
Team leader
colegi draguti, bucatarie utilata, birouri moderne
Controlor calitate
Agent rezervari