Performa

• Profil companie inactiv
  • Site: www.per-forma.ro

Forum despre Performa

Aeiou Sambata, 24 Mai 2014

Interviul a fost dubios. Discutia a decurs ca o manipulare pentru a ajunge la concluzia ca salariul trebuie sa fie cat se poate de mic, in contradictie cu impresia lui finala la angajare, ca portofoliul meu ii place foarte mult si ca vrea sa ma angajeze. Pare o persoana prietenoasa, insa atmosfera de lucru era total cladita pe nimic. Sanse de evolutie zero. Firma este extrem de mica, gen managerul si poate vreun angajat si din cate stiu exista de 15 ani. Daca o firma cu vechime de 15 ani se afla in stadiul acesta de dezvoltare, sansele de evolutie cred ca sunt mai mult decat evidente :D Ca sa nu mai zic de minciunile cu contractul de munca, scuze cum ca economista nu e la birou, in alta zi ca a uitat, in alta zi ca face, dar ca face maine, etc. Si asa au trecut 2 saptamani de lucrat fara contract. Contractul l-am obtinut dupa insistente zilnice fiind pe punctul de a nu mai lucra. Oricum mi-am dat demisia dupa o luna pentru ca era o pierdere de vreme.

Locuri de munca Holcim Romania Internship financiar
Holcim Romania
Locuri de munca Adina Bigas Microsoft Office 365 Solutions Specialist (AD/Exchange/Azure)
Adina Bigas
Cluj Napoca, Sibiu, Job national
Locuri de munca World Trading Markets Customer Support & Compliance with English
World Trading Markets
Locuri de munca HeidelbergCement Romania Responsabil proiect
HeidelbergCement Romania
Deva
Locuri de munca Hilti Romania  Inginer vanzari birou / Customer Service Representative
Hilti Romania
Sales Operations Specialist
-beneficiile extra (7card & Bookster)-bonuri de 15 lei
Partea salariala. Sediu modern.
- bonuri de masa;- 24 de zile de concediu;- abonament medicover;- bonus anual.
Operator telecomunicatii
Software Developer Intern