OMV Petrom - Global Solutions

Productie

• Site: www.petrom.ro / www.omv.ro

Forum despre OMV Petrom - Global Solutions

elena Joi, 08 Mai 2014

Ba este vorba despre test tehnic la interviu...si inca ce test...prima data o grila cu 15 intrebari si apoi interviul oral cu Seniorul si Directorul tehnic. testul de engleza este foarte simplu. In alta zi se intampla ce a zis alamicu.
alamicu Miercuri, 07 Mai 2014

Nici vorba de vreun text tehnic la interviu, mai ales la primul. Stai de vorba cu o peroana ce te scaneaza de sus pina jos, eventual o mini conversatie in engleza. Pe uram vine intreviul cu asa zisele texte: intrebari inchise, intrebari cu mai multe variante de raspuns si intrebari al caror raspuns arata modul tau de a rationa, Si cam atat. Nu te astepata la foarte greu. Eventual vezi cum se prezinta atmosfera si prezinta-te mai cu aplomb.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in OMV Petrom - Global Solutions
Luca Marti, 06 Mai 2014

Buna seara,
Ma poate ajuta cineva cu ceva informatii???
Care este distanta minima la care poate construi fata de o sonda de titei? Si unde (in ce lege) scrie ??? Va intreb pentru ca in Romania exista un normativ de proiectare(NP 118) dupa care proiectanta m-a asigurat ca este in regula sa am o distanta de cel putin 18 metri. Eu am 28 metri fata de locatia unde vreau sa amplasez constructia. Cei de la Petrom au (zic ei) un normativ intern care cere o distanta de minim 50 metri.

Ma poate ajuta cineva cu astfel de informatii ?????
Fie chiar si cineva din Petrom.
Acestea au fost toate informatiile primite de la Petrom.....
Mada Marti, 06 Mai 2014

Buna! Puteti sa-mi spune-ti si mie cum sunt testele tehnice si cele de limba de la ...
David Luni, 05 Mai 2014

Salariile in dep achizitii variaza intre 2500 RON si 3000 RON. Aceste sume nu acopera ...
Mada Vineri, 25 Apr 2014

Servus,poate sa-mi spuna cineva ce se intapla ,de obicei,dupa un interviu la Petrom...
andreiutu Joi, 24 Apr 2014

Salut David, poti detalia putin referitor la dep. achizitii, range salarial, etc. MS
David Joi, 24 Apr 2014

Momentan sunt angajat in cadrul departamentului E&P (foraj explorare si productie). ...
zorro Sambata, 29 Mart 2014

stie cineva ca in statiile peco OMV nu sunt platite orele de noapte , concediile , ...
Mada Joi, 27 Mart 2014

Pentru CandidatUnde ai aplicat ? Pe site-ul lor?
Candidat Duminica, 23 Mart 2014

In luna ianuarie am aplicat pentru un post de inginer in cadrul companiei Petrom OMV ...
Mada Luni, 24 Feb 2014

Buna ziua!Incerc sa aplic si sa aplic la OMV. Bestjobs,eJobs,Hipo...desi am aplicat ...
Adrian Duminica, 26 Ian 2014

Am prieteni care lucreaza ca ingineri in Petrom (la sediul central din Bucuresti) si sunt ...
hello Joi, 23 Ian 2014

m ar interesa daca voi stiti cumva, functia de sef de tura exista in acte undeva?
nikita Miercuri, 02 Oct 2013

Buna, stie cineva ceva despre Database Specialist ? Cum e platit, care este atmosfera ...
alina Vineri, 26 Iul 2013

si eu sunt interesata daca se merita practica la ei.
bla bla Joi, 25 Iul 2013

@student, cum decurge practica platita...merita?
eu Vineri, 31 Mai 2013

si la practica e greu de intrat.
meee Vineri, 31 Mai 2013

student este doar practica din pacate, mai greu acolo cu angajarea
student poli Vineri, 31 Mai 2013

ma refer la interviul pentru internship

Locuri de munca Medecins Sans Frontieres HUMAN RESOURCE SPECIALISTS
Medecins Sans Frontieres
Strainatate, Job national
Last update: 02.05.2017
Locuri de munca Secom Reprezentant Medical Farmacii MS - BN - HR
Secom(R)
Bistrita, Targu Mures, Miercurea-Ciuc
Last update: 10.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Bucuresti Aviatiei Full-Time (f/m)
LIDL Romania
Last update: 04.07.2017
Locuri de munca Contexpert Consulting Contabil Junior
Contexpert
Last update: 08.06.2017
Locuri de munca IBM Romania Application Support Level 1 with English + German
IBM Client Innovation Center ...
Last update: 29.05.2017
Tehnician
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
  • Masina de serviciu
Recrutor
  • Telefon de serviciu
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Analist
IT Helpdesk
Customer support
Referent resurse umane
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...