OMV Petrom

• Profil companie inactiv
  • Site: www.petrom.ro / www.omv.ro

Forum despre OMV Petrom

student poli Vineri, 31 Mai 2013

"student" ai putea sa-mi spui ,te rog, cum a fost la interviu?

student Luni, 27 Mai 2013

Am aplicat pentru internshipul open4u. Am fost la interviu si acum astept un raspuns. Stie cineva ceva legat de acest program. Sunt 121 de locuri. Acest internship remunerat de 2 luni e doar o practica sau sunt perspective de angajare?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in OMV Petrom
eu Marti, 14 Mai 2013

Am lucrat intr-o statie Petrom, ulterior devenita OMV timp de 4 ani pe post de casier, apoi devenind OMV m-am transferat la Westaco Express, operator date.
E adevarat ca salariile sunt mici si e multa munca, pentru ca lucrezi cu publicul direct si e cel mai greu ca oamenii sunt ciudati si diferiti..dar daca nimeresti un dealer bun, intelegator, si am schimbat 3 astfel de dealeri si iti vezi de treaba, e foarte bine.
Daca te organizezi bine cu ceilalti colegi cu, curatenie, inventar produse s.a nu e nicio problema. Poti sa iesi cand vrei in pauze, poti sa mananci linistit s.a
Chiar nu mi se pare nimic rau sa lucrezi aici pentru inceput si sa fim seriosi si sa lasam ipocrizia, se faca spaga destula, daca nu faci inseamna ca nu stii cum si ce si iti cauti altceva simplu daca nu esti multumit de ce castigi per total.
Iar in sediu central la OMV e la fel, multa munca dar salariile pe masura. Merita

Lara Antipova Joi, 09 Mai 2013

.Lucrez de 16 ani in statii Petrom.Doar faptul ca, inca, mai sunt cativa dealeri cu ...

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

eu Marti, 12 Mart 2013

Sunt posturi destul de bine platite, in special in office. Si sunt de acord, nu e totul ...

Nick Miercuri, 16 Ian 2013

Inginer petrochimist debutant - 3000 - 3500 lei net. Si nu e chiar totul pe spaga si pile.

acelashi Joi, 13 Dec 2012

@ala bala portocala 1500 ron.

ala bala portocala Duminica, 09 Dec 2012

Stiti cat se ofera pe accounts payable - limba rara ?

irissa2 Miercuri, 04 Iul 2012

hai nu fiti timizi, la alte pozitii din sediul central, cu aptitudini mai tehnice si cu ...

iris Vineri, 15 Iun 2012

@Ray si Florina: da, e putin pentru munca prestata.

Ray Vineri, 08 Iun 2012

si ce florina ti se pare putin. Este excelent pachetul respectiv. Cat ai vrea sa castigi?

florina Joi, 26 Apr 2012

Buna! Vreau sa va spun cat gastiga cu casier la statile Petrom:800 lei plus 15 bonuri de ...

Locuri de munca Nestle Romania Procurement Intern
Nestle Romania
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Production Scheduler-Manufacturing TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Honeywell Romania Cycle Time Analyst
Locuri de munca Grup Renault Romania Statistician
Grup Renault Romania
Locuri de munca Huf Romania Software Developer
Huf Romania
Operator validare, prelucrare si introducere date
Program flexibil, colectiv de treaba, salariu satisfacator
In afara de faptul ca e o rampa de lansare în domeniul bancar pentru tineri, nu am alt pro.
Operator Asamblare
-Mediu placut de lucru-colegialitate-salariu atractiv-companie intr-o continua dezvoltare-respect-5 ...
Graphic designer
Customer Service