Piraeus Bank Romania

Fax: 021.303.6968
    Site: www.piraeusbank.ro

Forum despre Piraeus Bank Romania

dadu Marti, 18 Mart 2014

4 tipuri de teste, timp: 2 ore, teste de logica, calcul matematic, si inca 2 in care trebuia sa stabilesti pe baza unor texte care afirmatii sunt adevarate/false. Nu sunt grele, trebuie sa fii destul de atenta insa. Nimic despre salariu, timp de asteptare inca doua saptamani :((
me Marti, 18 Mart 2014

nu stiu... poate... cum a fost la interviu? ti-au spus ce salariu vei avea?
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Piraeus Bank Romania
dadu Luni, 17 Mart 2014

Pe mine m-au sunat vineri, am maine un al 3 lea interviu, care va cuprinde teste de abilitati. Nu stiu la ce sa ma astept, sincer . Nici eu nu am experienta, dar e posibil sa te sune, avand in vedere ca ti-au zis pana la jumatatea lui aprilie.
me Luni, 17 Mart 2014

chiar asta vroiam sa te intreb si eu pe tine :) pe mine nu mai m-au sunat chiar daca au ...
@me Luni, 17 Mart 2014

Ai mai fost sunata intre timp?
dadu Vineri, 14 Mart 2014

Ai trecut de interviuri?am inteles ca ar fi si niste teste de abilitati. Ti-au facut vreo ...
adrian Vineri, 14 Mart 2014

Daca treceti de interviu nu va angajeaza pe banca si va face contract pe perioada ...
Dadu Marti, 11 Mart 2014

Nu niciun semn. Si am mai mult de o saptamana de la interviu.
me Marti, 11 Mart 2014

nu. pe tine te-au mai sunat?
@me Marti, 11 Mart 2014

Ai mai fost sunat intre timp?

Cu placere.
me Duminica, 09 Mart 2014

mc mult, o sa te anunt si eu daca ma mai suna.
dadu Duminica, 09 Mart 2014

Asa e, e putin...eu am zis 950... chiar si asa, macar de ne-ar suna... te tin la curent
me Duminica, 09 Mart 2014

am spus 900 ron.... chiar daca mi se pare putin.
dadu Duminica, 09 Mart 2014

Am inteles... poate avem noroc, cine stie... tu cat ai spus cand te-a intrebat de ...
me Sambata, 08 Mart 2014

ms de rasp. mi-a sp k o sa primesc rasp pana la jum lunii aprilie... dar nu stiu cate ...
dadu Sambata, 08 Mart 2014

Cu sefa departamentului, cred.. e in regula te intreaba cam ce ai facut la ultimul job, ...
me Sambata, 08 Mart 2014

am fost pt postul de data entry officer. cum decurge cel de-al doilea interviu?
dadu Sambata, 08 Mart 2014

Pt ce post ai fost? A fost primul interviu? E diferenta de cateva zile intre interviuri ...
me Vineri, 07 Mart 2014

Am fost si eu zilele trecute la un interviu si mi s-a sp ca daca o sa fiu acceptata o sa ...

Locuri de munca ALTEN Romania RMA Hardware Engineer-Timisoara
Last update: 24.05.2017
Locuri de munca LET`S DO IT, ROMANIA! Operator Productie Mobila
LET`S DO IT, ROMANIA!
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Advanced Italian speaker and medium French for Customer Support role
Last update: 29.06.2017
Locuri de munca Sales Consulting SPECIALIST DEZVOLTARE ELECTRONICA, Locatie: Titu, jud. Dambovita
SalesConsulting
Titu
Last update: 30.06.2017
Tehnician
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Reprezentant
  • Masina de serviciu