Plasare Teritoriala de Munca SRL (PTM Arad, PTM Timisoara)

Recrutare / Resurse umane

Nu sunt evaluari
  • Tel: 0356.001.690
    Fax: 0356.001.698

Forum despre Plasare Teritoriala de Munca SRL (PTM Arad, PTM Timisoara)

alin Sambata, 21 Dec 2013

salut,as vreau sa stiu daca a plecat cineva ca sofer cat b ,distributie germania?
Marius,Craiova Marti, 10 Dec 2013

Am semnat in octombrie,mi.au zis k plec p 15 noiembrie.p urma k nu sunt aprobate actele,a ramas k in decembrie.acum k e luna cu sarbatori

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Plasare Teritoriala de Munca SRL (PTM Arad, PTM Timisoara)
p22 Marti, 03 Dec 2013

pana la urma a plecat autocarul din 27 noiembrie?eu azi am semnat cu ei sa plec in 10 decembrie,in 6 decembrie s-a plecat?
ion severin Vineri, 29 Noi 2013

si eu am semnat un contract pentru data de 6 dec 2013
andrei Miercuri, 27 Noi 2013

Vreau sa stiu a fost cineva la ei la sediul ptm si ce plecarii au fost sau cine a plecat ...
anonim Vineri, 01 Noi 2013

Buna seara si eu am fost in 31 adik ieri cu prietenul meu si a zis ca in 14-15 e ...
dan Miercuri, 30 Oct 2013

Ce s-a facut astazi ca a fost un proces astazi cunoaste cineva ceva sa ne anunte si pe ...
590 de lei Sambata, 28 Sep 2013

am fost sunat de ptm si mi-au oferit un loc de munca in agricultura platit cu fantastica ...
razvan Vineri, 20 Sep 2013

buna ziua.Ceva noutati despre firma plasare teritoriala de munca timisoara?Daca este ...
marius Luni, 05 Aug 2013

si te-au mai sunat ?
gogo Luni, 05 Aug 2013

Salut si eu impreuna cu alte 2 persoane am bagat bani la aceasta firma pe 14 iunie.
marius Luni, 05 Aug 2013

stie cineva de plecarea din 10 august?
fabian ritta Luni, 29 Iul 2013

Buna ziua, Numele meu este Ritta Fabian si doresc ca pe aceasta cale sa va informez ca am ...
mario Joi, 25 Iul 2013

eu astept din 10 ianuarie fratilor..si mi-am luat gandu` de la plecarea asta a lor ...
ND Luni, 27 Mai 2013

Am aplicat si eu pentru un post de electrician in Austria la PTM in data de 24.05.2013,si ...
xxx Vineri, 17 Mai 2013

PTM are plecari pe 10 si 17 iunie, dar in legatura cu alte proiecte.
maria Luni, 13 Mai 2013

acum ni sa spus cai plecare in 2 saptamani vom vedea si pasta am sunat in data de ...
Costin Joi, 09 Mai 2013

buna! eu astept de pe data de 21.09.2012 , tot promisiuni mereu .in primele 3 luni am ...
Cristi Joi, 09 Mai 2013

Salut stie cineva ceva despre firma asta HUMAN RESOURCE & RECRUITMENT EXPERT SRL din ...
Mihay Miercuri, 08 Mai 2013

Cat sa mai asteptam altii au si aproape anul si tot n-au plecat dar altii 2-3 luni.

Locuri de munca Wizrom Software Consultant
Wizrom Software SRL
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Brasov (f/m)
LIDL Romania
Last update: 14.07.2017
Locuri de munca Ernst & Young Romania Junior VAT | EMEIA
EY Romania
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca Dräxlmaier Group Software Developer (Java/C#)
DRAXLMAIER Group
  • Masina de serviciu
Recrutor
  • Telefon de serviciu
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
IT Helpdesk
Vanzari
Consilier comercial
Analist
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...