Plasare Teritoriala de Munca SRL (PTM Arad, PTM Timisoara)

Recrutare / Resurse umane

Nu sunt evaluari
  • Tel: 0356.001.690
    Fax: 0356.001.698

Forum despre Plasare Teritoriala de Munca SRL (PTM Arad, PTM Timisoara)

Mihay Luni, 29 Apr 2013

Eu am facut acum o luna si ceva si inca nu m-au sunat...

Sandu Vineri, 26 Apr 2013

Eu am facut contractul prin martie la inceput

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Plasare Teritoriala de Munca SRL (PTM Arad, PTM Timisoara)
vasy Vineri, 26 Apr 2013

Am vb eu cu ei au spus ca o plecare este acum la sfarsitul luni numai ca eu nu ma incadrez nui contractul gata din partea germanilor si a spus ca dupa 7mai ca ei sunt liberi imi spunea na-ti vazut ca in contract scrie 30de zile dureaza contractul cu actele

Anonim pt. blondul Joi, 25 Apr 2013

Blondule, daca tu ai vorbit ieri cu ei, nu i-ai intrebat cind are loc urmatoarea plecare

Mihay Joi, 25 Apr 2013

Cine ti-a zis de 7 mai Danut ?

danut Joi, 25 Apr 2013

Este vreo plecare pe 7 mai?

Cristian Luni, 15 Apr 2013

Salut! sunt din Pitesti si saptamana trecuta am vorbit si eu cu fetele acelea de la ...

Selena Luni, 15 Apr 2013

Spanga dorel,Ai un contract in limba germana ???? -Poti sa il scanezi si sa il vedem si ...

Sganga dorel Duminica, 14 Apr 2013

Vreau sa va anunt ca eu am plecat prin ei anul trecut in Germania in frankfurt la ...

mihai Duminica, 14 Apr 2013

si eu am facut un contract la ei. de anul trecut din iunie si am luat o mare, mare teapa ...

cristi Duminica, 14 Apr 2013

maine sunt programat si eu sa merg sa semnez contractul cu firma fara nume de pe strada ...

nicusor Vineri, 12 Apr 2013

Sa vedem cine pleaca la data de 15 dar sa fie oameni seriosi sa ne spuna.

myky Luni, 08 Apr 2013

In contractul care l-am semnat eu nu scrie selectie deci voi sigur ati depus actele la o ...

myky Luni, 08 Apr 2013

Am depus si e actele oameni acum astept dar fiti atenti una este o firma de recutare alta ...

adrian Joi, 04 Apr 2013

pe mine m-au sunat si mi-au spus k s-a rezolvat cu permisul de munca si pot sa plec in ...

Andrea Miercuri, 03 Apr 2013

Buna seara Numele meu este Andrea si sunt din iasi, vreau sa va spun ca eu am ...

Th3_kill3r Marti, 02 Apr 2013

Buna,am fost si eu la ei in data de 29 martie si am depus actele cu un prieten,au spus ...

vali Luni, 01 Apr 2013

pfff....eu 7 luni am asteptat....m-au sunat pana urma si am plecat la ferma de animale in ...

mario Sambata, 30 Mart 2013

sunt curios ce o sa zica dupa ce se termina cele 8 luni de contract ..de 3 luni astept si ...

silviu_sweet Vineri, 29 Mart 2013

Salut. Si eu astept din 29.11.2012 si tot ma amana, cum facem sa ne recuperam banii?

Locuri de munca UPC Romania Agent vanzari D2D Constanta, Mangalia
UPC Romania
Constanta, Mangalia
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca Camusat Rom Telecomunicatii NOC Support Responsible (with French, Support Group)
Camusat RomTelecomunicatii
Last update: 14.07.2017
Locuri de munca APT Resources and Services SRL Commercial Channel Admin with English
APT Resources & Services SRL
Last update: 20.06.2017
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de crestere a copilului
Support Technician
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
Account Executive
Game tester
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...