Power Alliance Construction

Fax: 026.847.125
    Site: www.poweralliance.ro

Forum despre Power Alliance Construction

GOGU SEFAN Vineri, 06 Sept 2013

am fost angajat al firmei din 16.10.2012 pina la31,07.2013 am avut o buna colaborare cu tot personalul fimei [ambili comunicare promta seriozitate maxima ] tin sa mentionez ca in aceasta perioada am primit si o detasare in strainatate [FRANTA]de doua luni in care conditile contractuale sau respectat cu strictete[salariu cazare data de plata ore de munca ore suplimentare transport]de care am fost foarte multumit. Este o firma serioasa si o recomand tuturor oamenilor seriosi si muncitori din ROMANIA. GOGU STEFAN TEL 0755564949 IMEIL gogustefan40@yahoo.com

pt lado zoltan Luni, 08 Apr 2013

o sa dea anunt in ziar pt tine;cum sa dea de tine daca nu lasi si tu un nr de telefon ?:)))

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Power Alliance Construction
lado zoltan Luni, 08 Apr 2013

Bunaziua. As dori sa ma angajez la firma dumneavoastra din franta ,ca sofer profesionist,posed permis cat :BC-CE atestat transport marfa si agabaritic, card tahografic, pasaport, si am si experienta pe astfel de utilaje camioane, momentan lucrez pe un MAN cu graifar cu rtemorca. Va multumesc si as dorii sa primesc un raspuns .

Pavel Catalin Vineri, 07 Dec 2012

CURRICULUM VITAEDate personaleNume-prenume: PAVEL PETRISOR CATALINAdresa: ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Trigo Industry Services
Wordminds SRL
Locuri de munca Trigo Industry Services
Trigo Industry Services
Responsabil Clienti
- Colectiv ok , prietenos- Deplasarile prin tara- Posibilitatea de a lucra de acasa
Specialist IT
- Program flexibil (dar nu este ceva extraordinar in domeniul IT)
System Software Engineer
- loc bun unde sa inveti chestii
Responsabil Clienti
Data Processor