Praktiker Romania

Comert

• Site: www.praktiker.ro

Forum despre Praktiker Romania

johnnyboy Marti, 14 Mart 2017

Salut. Alrx 21 poti sa-mi spui si mie te rog daca stii, cam care ar fi salariul unui lucrator comercial pe zona Moldovei si cam cum e la interviu pentru un post de lucrator comercial ?
Alrx21 Vineri, 10 Mart 2017

In2017 salariu brut e 1600+bonus de vânzări, asta însemna în jur de 300 de lei, poate și mai mult dacă rupi norma de vânzări
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Praktiker Romania
johnnyboy Marti, 28 Feb 2017

Va salut oameni buni. Ar putea sa-mi spuna si mie cineva ce atributiuni ai ca si lucrator comercial in cadrul acestui hipermarket, atmosfera de lucru si cum a decurs procedura de recrutare, intrebarile de la interviu?
Vasile5 Joi, 16 Feb 2017

Operator introducere, validare si prelucrare date - departament AchizitiiMa intereseaza ...
state Joi, 23 Oct 2014

Am inteles ca se deschide un magazin in giurgiu. Aveti idee s au facut angajarile deja?
curiosul Joi, 23 Oct 2014

cate bonuri de masa? Am inteles ca doar 10Asa este?
ceausescu Joi, 02 Oct 2014

jojh depinde in ce oras
john Marti, 23 Sep 2014

@alex , ca lucrator comercial iei 1200 lei? sau esti sef de tura sau altceva ?? mentionez ...
Alex Marti, 23 Sep 2014

Eu lucrez la praktiker si am salariu 1200 +bonuri +Target asa acum putina vreme am iesit ...
maria andra Marti, 22 Iul 2014

ce salariu net are un sef de raion sau un casier sef?
5euro Sambata, 10 Mai 2014

da stefania se deconteaza transportul.
Stefania Joi, 08 Mai 2014

Buna poate cineva sa imi zica si mie daca Praktiker deconteaza transportul?Urmeaza sa ...
ciudatu\' Miercuri, 30 Apr 2014

Am lucrat la Praktiker 6 luni iar salariul era de 670 de lei + bonuri. Programul este de ...
Alin Luni, 28 Apr 2014

Anagjat Prk. Buzau: 680 lei in mana si bonuri de masa.
angajat Miercuri, 26 Mart 2014

935 brut si bonuri de masa
seba Miercuri, 26 Mart 2014

buna si pana la urma cat e salariul ?
cici Marti, 25 Feb 2014

Dupa cum ati aflat ,daca ati fost atenti astazi atat la stirile de la tv cat si pe net ...
cici Sambata, 08 Feb 2014

Mai stiti ceva s-a mai gasit investitor la praKtiker romania.Din cate am inteles vor sa ...
Marry Duminica, 29 Sep 2013

Am fost sunata saptamana trecuta pentru postul de referent achizitii si am stabilit un ...
D. Sambata, 15 Oct 2011

da se mai intampla sa fie si ore peste program dar depinde si de pozitia pe care o ocupi. ...

Locuri de munca Libra Bank Consultant Bancar - Sucursala Decebal
Libra Internet Bank SA
Last update: 06.07.2017
Locuri de munca Procter & Gamble Operator - P&G Urlati
P&G
Ploiesti
Last update: 13.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Customer Support role with German in Multinational Company . e
Last update: 04.07.2017
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
Recrutor
  • Telefon de serviciu
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Jsm ! Ce feedback ti au dat?
26.07.2017
Astept si eu rezultatul la un interviu pt sales assistant in Orange Shop in mall.. stiti care ar fi salarizarea?Mie imi spunea cineva ca se ...
26.07.2017
Support Technician
Data Scientist
Business Operations ...
Business analyst
Field tehnician
Agent vanzari B2B
Opriți-vă un pic din ceea ce faceți și puneți-vă următoarele întrebări: dacă v-ați compara viața profesională de până acum ...
Potrivit unui proiect de lege anunțat de Ministerul Muncii, se are în vedere introducerea unui contract de munca la distanță de care ...