Professional HR

Alte Servicii

• Site: www.professional.com.ro

Forum despre Professional HR

Delia Joi, 27 Nov 2014

Am fost si eu la ei la un interviu si apoi nu am mai primit nici un raspuns. Sunt foarte neseriosi, daca si ei, care sunt firma de recrutare nu te suna sa iti spuna macar ca ai fost respins, ce pretentii sa mai avem la altii. Angajatorii sau firmele de recrutare care nu te suna dupa interviu sau nu iti trimit macar un e-mail, indiferent de raspuns, sunt firme mediocre care nu se respecta in primul rand pe ele, nu sunt profesionisti. Ce nu inteleg aceste firme este faptul ca noi suntem reclama lor in exterior si daca toti am posta impresiile dupa fiecare interviu sunt sigura ca si-ar schimba atitudinea. Succesuri :)) !

Gabi Marti, 22 Oct 2013

Salut....neseriosi!....Am fost chemat la un interviu pentru Petrom, din cate imi aduc aminte. Am stat de vorba, interviu.....au zi ca ma contacteaza si,.......au trecut cel putin 12 luni, macar un mail, dom\'le am gasit, bla, bla, ...."va mentinem in baza noastra de date". Pozitia era de security-SPoC pentru RO, UKR@ SER.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Professional HR
Maria Miercuri, 01 Aug 2012

Buna, as dori sa stiu care este salariul pentru un post de recruiter cu peste 3 ani experienta Multumesc.

Locuri de munca Smartree Romania
Smartree Romania
Locuri de munca Train2Perform
Train2Perform
Locuri de munca Train2Perform
Train2Perform
Locuri de munca SDA SERVICII DE DEPOZITARE SI ARHIVARE
SDA SERVICII DE DEPOZITARE SI ...
Nu cer experiența Salar in 2 transe
Sef raion
-Colectiv tanar si ambitios.
Marketing Specialist
Cladire de birou moderna, aproape de metrou, colegi ok.
Senior Buyer
Asistent medical