Profi Rom Food SRL

Fax: 0256.244.108
    Site: www.profi.ro

Forum despre Profi Rom Food SRL

Maria P. Marti, 08 Ian 2013

Sa nu ne abatem,totusi,de la subiect...

zaza Marti, 01 Ian 2013

da oare atat ne dorim de la viata asta? un salariu de mizerie, din care nu poti spune ca traiesti decent...ce sa mai zic de o vacanta undeva, sau sa iti faci anumite placeri. intr o viata asta ne dorim?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Profi Rom Food SRL
massimo Sambata, 29 Dec 2012

mariana da un search pe net sa vezi ce facturi au fost la caldura iarna trecuta in orase precum constanta, iasi etc.
uneori difera de la bloc la bloc nu doar de la oras la oras sau de la cartier la cartier..asa ca nu arunca piatra in balta daca nu stii despre ce e vorba

mariana Sambata, 29 Dec 2012

Tu locuiesti singura intr-un apartament de patru camere? Ca acolo intretinerea e 600 de ...

ioana Vineri, 28 Dec 2012

m-au sunat si pe mine pentru interviu, bine ca mi-a spus la telefon ca ofera 600 lei ...

maruntelu Joi, 27 Dec 2012

eu sunt la Profi de un an si vad ca tipii sunt chiar ok. e adevarat, ca atunci cand nu ai ...

profitadetimp Miercuri, 26 Dec 2012

nu e vorba de invidie, nu am nimic personal cu nimeni dintre colegii mei, ma inteleg bine ...

profitadetimp Miercuri, 26 Dec 2012

aici o casiera sef fusese preluata de la alt magazin, si normal trebuie 2 casiere ...

profitadetimp Miercuri, 26 Dec 2012

lucrez de o luna jumate la un profi nou deschis, am fost la interviu si am fost angajata ...

Nick Luni, 10 Dec 2012

Magazinul Profi de langa Gara din Brasov este fostul Rapid , stiti ceva despre el?

Nick Luni, 10 Dec 2012

Salut , lucreaza cine la magazinul profi din Brasov ? , magazinul este cel de langa Gara ...

marichuy Duminica, 09 Dec 2012

lucreza cineva in craiova la profi?k am fost si eu chemata la un interviu

didi (Diana) Sambata, 01 Dec 2012

si cam ce atributii are un casier sef? ii poate spune cineva? cam dupa cat timp se poate ...

profitadetimp Vineri, 30 Noi 2012

despre ce decontare transport vorbiti? pe timp de training? k in rest nu exista asa ...

marius Luni, 26 Noi 2012

Sunt din pitesti.sunt si eu chemat maine la interviu,din ce citesc aici e iad la ...

alamicu Joi, 11 Oct 2012

voua ce vi-o zis de salarii la interviu? ca mie n-o vrut sa-mi zica.

aura Marti, 09 Oct 2012

k lucrator in mag. ai salar de 520 lei in mana si bonuri.

adi Marti, 09 Oct 2012

si eu am maine un interviu! Tot in sibiu sti careva cum se lucreaza in magazinele de aici?

kim88 Vineri, 05 Oct 2012

eu, sunt din sibiu, am fost la un pre interviu cu o firma de recrutare..au spus ca in 10 ...

cristi Luni, 01 Oct 2012

maine sunt si eu chemat la inteviu, ce salarii sunt k lucrator in magazin

Locuri de munca Deloitte Romania Senior Consultant - Risk Advisory/Internal Audit
Deloitte Romania
Last update: 22.08.2017
Locuri de munca DWF Copywriter @ DWF
DWF
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Spanish speaker? Start your career in a Multinational Company!  e
Last update: 22.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Advanced French speaker? CS/ITS/Accounting roles available.  e
Last update: 11.08.2017
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Support Technician
Casier si lucrator ...
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...