Proges

Fax: 0259.406.291 / 0259.472.939
    Site: www.proges.ro

Forum despre Proges

Camelia Miercuri, 20 Feb 2013

incearca pe site-urile de specialitate ( e-jobs , best jobs , etc ) sau da o fuga pe site-ul oficial Proges.ro si aplica o cerere de angajare insotita si de un CV ( acolo gasesti si alte informatii despre obiectul de activitate al companiei )

i Marti, 05 Feb 2013

Sint iteresat de un job la firma Proges sint sudor electric am permis cat B pentru strainatate

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Proges
Mihai Vineri, 07 Sept 2012

Am lucrat in aceasta firma destui ani incat sa cunosc toata politica lor si sa vad totul. Am avut o deosebita onoare sa cunosc o echipa nemaipomenita drept suport tehnic de la care am invatat tot ce se poate despre distributie si management. A fost ca o armata pentru mine si acum unde sunt, parca stau degeaba in comparatie cu ce am facut la ei. Am avansat din punct de vedere profesional. La magazine intr-adevar se descarca cu ajutorul unor lize si se incarca pe raft cu ajutorul unor chingi dar sa fim seriosi, cand faceti "tipsuri" destul de frumusele e ok atunci! Din pacate, au avut loc niste schimbari in conducere si promovati unii pe nedreptate cu niste rezultate inca din bumul economic din 2006-2007 ci nu pe cei care s-au spetit cu adevarat sa indeplineasca toate sarcinile posibile si imposibile, cu sacrificii de timp, sanatate si chiar familie! Din fericire se castigau bani frumosi dar la sfarsitul lunii sefii ( DZ/ DR ) cereau comisioanele pe niste vanzari de ale agentilor cum ca ei s-ar fi ocupat de tot, sau mai nou din cate am auzit sa li se ia clienti la care au muncit cu greu cu vanzare si comision dandu-se la directorasii de regiune :))

Andreea Marti, 21 Aug 2012

Eu inca lucrez la Proges si sunt multumita. Da, au fost si vremuri mai bune, si vremuri ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Frontline Engineer
Un loc unde macar la nivel teoretic te poti dezvolta si o rampa de lansare pentru cei entry-level
Sales Account
Program decent, mediu de lucru placut
QC Tester
ProiecteleOamenii de pe proiecteMediul de lucru
Online Sales
Asistent vanzari ...