Provident Financial Romania

Forum despre Provident Financial Romania

gicu Duminica, 14 Iul 2013

1000 ron
clau Joi, 30 Mai 2013

cat casiga un agent provident?
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Provident Financial Romania
Manager Dezvoltare Miercuri, 15 Mai 2013

am citit ca programul e extrem de incarcat , dar pozitia oficiala a companiei care este ? ce program ai standard, sambata duminica se munceste? Masina de servici?

teo Duminica, 12 Mai 2013

am lucrat ca agent teren la ei , este in regim de colaborare ca pfa . esti bun cit timp ...
jiji Joi, 09 Mai 2013

Am lucrat 2 ani in aceasta companie am fost foarte multumit.Compania este ok, isi tine ...
Michael Luni, 29 Apr 2013

Am lucrat 5 ani in Provident si va pot spune ca este o multinationala in care se lucreaza ...
didu Joi, 21 Mart 2013

stiti ce salarie se ofera pentru postu;l de asistent recuperare creante si cam ce te ...
bibi Miercuri, 20 Mart 2013

am aplicat pt agent part time. M-au contactat , am discutat si ai-au comunicat ca ma va ...
Bufnita Marti, 12 Mart 2013

1700 lei pt recuperari creante
dia Miercuri, 27 Feb 2013

Buna, Stie cineva ce fel de teste excel se dau la interviu? Am fost selectat pt interviu ...
Nicki Vineri, 25 Ian 2013

Ce puteti sa-mi spuneti despre postul de agent colectare debite call center? Salariu? Ms.
pt Ingrid Joi, 17 Ian 2013

Buna, nu stiu nimic. Atunci nu am mai aplicat, acum am vazut ca iarasi era anuntul si am ...
Traian Miercuri, 16 Ian 2013

vad ca au un post de Team Leader Recuperare Creante cei de la Provident. aveti idee cam ...
rexy Marti, 15 Ian 2013

ce stiti de postul de auditor intern? stiti ceva de salariu?ms
ingrid Joi, 10 Ian 2013

si in ce costa efectiv munca, ce sarcini ai? e dificil? astept raspuns. multumesc
ingrid Joi, 10 Ian 2013

buna. Ali ai aflat ce salariu este pt functionar administrativ, part-time, 20 ...
jane Vineri, 04 Ian 2013

ms dudu.
dudu Joi, 03 Ian 2013

e ok, salarizare peste D.M., volum de lucru mai mic
jane Miercuri, 19 Dec 2012

pt dudu..despre postul de la antifrauda ce poti sa-mi spui?
dudu Vineri, 30 Noi 2012

La Provident vor avea mereu nevoie de manageri dezvoltare, in fiecare oras in care sunt ...

Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Project Quality Manager-Manufacturing TSR
Continental
Last update: 11.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Accounting role with German in Cluj -no experience needed   e
Cluj Napoca
Last update: 13.07.2017
Locuri de munca Huntrecruitment SAP Administration & Payroll Consultancy Expert
Hunt Recruitment
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Software Development Competence Centre Software Development and Research Engineer
Software Development ...
Last update: 17.07.2017
Locuri de munca Molson Coors Accounts Receivable / Cash & Collection with French
Molson Coors
Last update: 28.06.2017