Provident Financial Romania

Fax: 021.312.2299
    Site: www.provident.ro

Forum despre Provident Financial Romania

Ali Miercuri, 28 Noi 2012

Stiti ce salariu este pt functionar administrativ, part-time, 20 h/saptamana?
Multumesc!
alexandru Vineri, 16 Noi 2012

eu am mers la o serie de interviuri pentru aceeasi pozitie la ei neavand nici o pila..am avut interv cu mai multi TL care pareau foarte incantati si extrem de profesionisti. eu inca astept raspunsul de la ultimul interviu care intarzie sa apara desi a trecut mai mult de o saptamana, si au spus ca in mod sigur ma anunta in cateva zile.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Provident Financial Romania
curiosul Marti, 06 Noi 2012

utilizatorul care s-a semnat 'manager'.....poate sa ne spuna si noua ce a facut pana la urma?a acceptat postul?si daca da, cum i se pare pana acum?
jane Sambata, 03 Noi 2012

salut. am primit si eu o oferta sa lucrez la Provident, in compartimentul antifrauda. imi ...
adrian20 Marti, 09 Oct 2012

Depinde pe cate ore vrei sa lucrezi. Pe 4 ore e 600 de lei fix plus bonusuri si bonuri ...
mihaela Sambata, 29 Sep 2012

as fi interesata de salariu pentru call center la provident...si mediul de ...
Eu Vineri, 10 Aug 2012

Cat castigati la PRovident ca manager client?
Manager Vineri, 10 Aug 2012

Va multumesc pentru promtitudine!
iulius Joi, 09 Aug 2012

este munca muuuulta, banii da sunt ok.
Manager Joi, 09 Aug 2012

Imi da si mie cineva un raspuns???? Va multumesc,!!!
Manager Miercuri, 08 Aug 2012

Am fost selectat pentru postul de Manager de Dezvoltare si nu stiu ce sa fac, daca sa ...
oros Luni, 06 Aug 2012

fara nici un act, am imprumutat de la persoana fizica la persoana fizica
adi Luni, 06 Aug 2012

oros, cum ai luat banii imprumut? cu acte sau cum?
oros Duminica, 05 Aug 2012

Am lucrat ca agent la Provident 5 ani si acum ceva vreme am cerut de 2 clienti niste ...
merrkel Vineri, 03 Aug 2012

stiti ceva salarii recente la provident? va sunt recunoscatoare ptr orice informatie
ICE Marti, 26 Iun 2012

sal de manager de dezvoltare este de 3000 ron, primele 3 luni si dupa 3 luni este 3400 ...
marian Marti, 15 Mai 2012

vrem si noi detalii despre cum se lucreaza la provident!
lilly Joi, 26 Apr 2012

Despre departamentul Relatii Clienti ce stiti? Cum e pe acolo? Seful? Salariile?

Locuri de munca Raiffeisen Bank Analist credite PF - Centrul Operational Brasov
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Vauban Business Digital Analyst
Vauban
Last update: 21.07.2017
Locuri de munca Brainspotting SRL Oracle Database Specialist (junior / senior)
Brainspotting
  • Telefon de serviciu
Recrutor
  • Telefon de serviciu
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
IT Helpdesk
Vanzari
Consilier comercial
Analist
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...