Provident Financial Romania

Fax: 021.312.2299
    Site: www.provident.ro

Forum despre Provident Financial Romania

dudu Vineri, 30 Nov 2012

La Provident vor avea mereu nevoie de manageri dezvoltare, in fiecare oras in care sunt prezenti, sa nu vi se para ciudat. Este un job foarte solicitant, diferit de ce trebuie sa faci la alte companii. Salariul variaza in functie de zona cca 2500 sau 3500ron parte fixa plus comisioane procent din salariu. Mult succes celor care vor sa incerce, va recomand acest lucru

Ali Miercuri, 28 Nov 2012

Stiti ce salariu este pt functionar administrativ, part-time, 20 h/saptamana?
Multumesc!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Provident Financial Romania
alexandru Vineri, 16 Nov 2012

eu am mers la o serie de interviuri pentru aceeasi pozitie la ei neavand nici o pila..am avut interv cu mai multi TL care pareau foarte incantati si extrem de profesionisti. eu inca astept raspunsul de la ultimul interviu care intarzie sa apara desi a trecut mai mult de o saptamana, si au spus ca in mod sigur ma anunta in cateva zile.

curiosul Marti, 06 Nov 2012

utilizatorul care s-a semnat 'manager'.....poate sa ne spuna si noua ce a facut pana la ...

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

jane Sambata, 03 Nov 2012

salut. am primit si eu o oferta sa lucrez la Provident, in compartimentul antifrauda. imi ...

adrian20 Marti, 09 Oct 2012

Depinde pe cate ore vrei sa lucrezi. Pe 4 ore e 600 de lei fix plus bonusuri si bonuri ...

mihaela Sambata, 29 Sept 2012

as fi interesata de salariu pentru call center la provident...si mediul de ...

Eu Vineri, 10 Aug 2012

Cat castigati la PRovident ca manager client?

Manager Vineri, 10 Aug 2012

Va multumesc pentru promtitudine!

iulius Joi, 09 Aug 2012

este munca muuuulta, banii da sunt ok.

Manager Joi, 09 Aug 2012

Imi da si mie cineva un raspuns???? Va multumesc,!!!

Manager Miercuri, 08 Aug 2012

Am fost selectat pentru postul de Manager de Dezvoltare si nu stiu ce sa fac, daca sa ...

oros Luni, 06 Aug 2012

fara nici un act, am imprumutat de la persoana fizica la persoana fizica

adi Luni, 06 Aug 2012

oros, cum ai luat banii imprumut? cu acte sau cum?

oros Duminica, 05 Aug 2012

Am lucrat ca agent la Provident 5 ani si acum ceva vreme am cerut de 2 clienti niste ...

merrkel Vineri, 03 Aug 2012

stiti ceva salarii recente la provident? va sunt recunoscatoare ptr orice informatie

ICE Marti, 26 Iun 2012

sal de manager de dezvoltare este de 3000 ron, primele 3 luni si dupa 3 luni este 3400 ...

marian Marti, 15 Mai 2012

vrem si noi detalii despre cum se lucreaza la provident!

lilly Joi, 26 Apr 2012

Despre departamentul Relatii Clienti ce stiti? Cum e pe acolo? Seful? Salariile?

Locuri de munca TBI Credit / TBI Leasing / TBI Bank Ofiter relatii clienti
TBI Credit / TBI Leasing / ...
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Cisnadie
Easy Asset Management IFN SA ...
Cisnadie
Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Quality Assurance Analyst with French
Societe Generale European ...
Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Conseiller Ressources Humaines
Societe Generale European ...
Locuri de munca NN Asigurari de Viata Consultant Asigurari de Viata Buzau
NN Asigurari de Viata
Buzau
Salar bunO multime Beneficii (medicale , sportive, etc.)Home officeProfesionalism si seriozitate ...
Tehnician
Experienta pe care am avut-o in Hilti este una minunata, sunt corecti, in ceea ce priveste ...
Accountant
Manageri echilibrati si competenti.Nivel de stres destul de scazutEchilibru munca viata personala
Software Tester
Specialist resurse umane