Radcom

Fax: 021.232.1068
    Site: www.radcom.ro

Forum despre Radcom

Lucian constanta Sambata, 02 Aug 2014

Salariul la timp. Scule exista.Cursuri de pregatire. Salariul cel putin ridicol in comparatie cu riscurile la ce se expun salariatii. Salarizarea..este un criteriu stiut numai de cei care hotaresc salarizarea. Faci din rahat bici de multe ori. Iar cand proiectele sunt pe final.......vei fi trimis in somaj. Fara regrete din partea nimanui.

Milan Sambata, 21 Iun 2014

In aceasta firma sunt 3 categorii: montori, tehnicieni,ingineri, manageri de proiecte. Angajatii sunt mult mai bine pregatiti decat altii de la alte firme telecom. Cine vine aici sigur va invata lucruri noi (despre echipamente, instalarea si configurarea lor) . Eu sunt multumit de aceasta firma. Cine nu recunoaste acest lucru inseamna ca nu a mai lucrat si in alta parte unde conditiile nu sunt bune, nu ai scule pt instalarea echipamentelor sau nu ti se plateste salariul la timp si muncesti de nu mai stii pe ce lume esti.
Multa bafta

- salariul (pe majoritatea functiilor)- colegii- evenimentele interne (petreceri, concursuri)
Costumer service advisor
Câștigi banii pe termen lung
Reprezentant comercial
Europharm angajeaza persoane fara experienta in domeniul vanzarilor, asigura traininguri si suport.
Concurs
QA Engineer