Regenersis

Fax: 0214.041.455
    Site: www.regenersis.ro

Forum despre Regenersis

zuzu11111 Duminica, 23 Oct 2016

Nu s-a mai scris 2 ani pe aici. Nu-i nimic, acum m-am angajat eu (pe langa alti 5-7 oameni).
In momentul in care voi pleca, o sa spun aici tot ce am pe suflet.
Momentan sunt inca in perioada de proba.
Firma a fost cumparata de CTDI, sediul va fi la Mogosoaia, in curand.
O sa va tin la curent in cazul unor chestiuni grave de incalcare a codului muncii.

Joi, 11 Sept 2014

Am fost si eu la interviu pentru postul de montator piese electronice, care-si are sediul undeva dincolo de Valea Cascadelor pe Bld Timisoara. Postul este scos la "mezat" prin intermediul Manpower, care daca aplica 1000 insi ii cheama pe toti..chiar daca multi dintre ei au facut Fac. de Educatie Fizica si Sport. Corect ar fi sa mentionezi dinainte toate conditiile pe care viitorii angajati trebuie sa indeplineasca si se termina cu toate inteviurile inutile si drumurile debeaba ale potentialilor angajati pana la capatul Bucurestilor. In prima faza anuntul cerea doar seriorizate putere de munca, 1200 lei net - decont tranport si bonuri de munca. Cand am ajuns la interviu la angajator conditille sunt altele : sa fi absolvent de Politehnica, sa ai experinta si sa fi mai lucrat. Eu am facut un liceu tehnica cu profil electronica dar nu am mai lucrat si acest domeniu. Cred ca cel mai normal ar fi sa mentionezi de la inceput toate cerintele pt a se prezenta doat cine se incadreaza nu cine se nimereste. Dar probabil ca cineva trebuie sa-si justifice existenta si cheltuielilie cu recrutarea personalului..:(

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Regenersis
Joi, 17 Iul 2014

Am trait cea mai naspa experienta din viata mea, m-am angajat la departamentul de call center.
Nu mi-au oferit training, doar ce imi explica ea cate ceva si a doua zi m-a pus sa fac ce faceau colegii ceilalti dupa un an de zile.
Nu stiu cum au rezistat ceilalti.

Oferte care ti s-ar potrivi

Sambata, 24 Mai 2014

Am fost chemat la un interviu si de luni incep,ceva sfaturi?

Miercuri, 19 Mart 2014

Stie cineva ceva???

Vineri, 04 Oct 2013

stie cineva ceva despre ei?