Renault Technologie Roumanie

Tel: 021 406 33 33
    Email: recrutement.rtr@renault.com

Forum despre Renault Technologie Roumanie

Baron Vineri, 01 Feb 2013

Salutare, daca va doriti cu adevarat o cariera in domeniu si aveti sansa sa lucrati la RTR....merita sa incercati.In legatura cu atmosfera de lucru la RTR si cu Francezii nu pot sa fiu decat subiectiv.In 7 ani de RTR am avut parte de oameni de calitate in jurul meu si poate de aceea nu am fost tentat sa mai caut miticul salar de mii de euro prin Bucuresti sau strainatate.

rtr altul Miercuri, 12 Dec 2012

catre cei care cred ca ai ce sa oferi companiilor dupa ce termini facultatea ce sa le oferi este dreptul lor ca sa te creasca la ei in companie ca ce se face in scoli nu are nici o legatura cu ce este in companie ..

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Renault Technologie Roumanie
rtr Luni, 03 Dec 2012

daca iti spun ca eu am 500 sau 2000 euro/luna este irelevant. S-ar putea sa fii mai bun decat mine, sau nu... Daca esti sigur ca poti oferi plus valoare, mergi la interviu si dovedeste-ti in primul rand tie ca aici este locul tau si ca ceea ce tu vinzi Renault este dispus sa cumpere. Succes!

ion Vineri, 23 Nov 2012

am fost si eu invitat la interviu pentru un post legat de autocad/catia in 2011, insa nu ...

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

maria Marti, 30 Oct 2012

Adik? de salarii ce poti sa ne zici?

Smith Marti, 30 Oct 2012

Mediul de lucru este performant. Ai si mijloacele la dispozitie.

pull the game Marti, 23 Oct 2012

15 mil catia v6 nnu 5

Adi Marti, 23 Oct 2012

Care sunt salariile pentru un inginer proiectant CATIA V5 la RTR?

Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Junior Project Manager (Tires)
Locuri de munca Smithfield Prod SRL Internship in departamentul Financiar
Smithfield Prod SRL
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Financial Analyst for Electronics Manufacturing (Timisoara)
Locuri de munca Nestle Romania Engineering Specialist
Nestle Romania
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Electronic Manufact. Process Engineer for Operations - R&D_SB
Sibiu
Salar bunO multime Beneficii (medicale , sportive, etc.)Home officeProfesionalism si seriozitate ...
Tehnician
Experienta pe care am avut-o in Hilti este una minunata, sunt corecti, in ceea ce priveste ...
Accountant
Manageri echilibrati si competenti.Nivel de stres destul de scazutEchilibru munca viata personala
Software Tester
Specialist resurse umane