RoLit Solutions SRL - HIPPO Recruitment Romania

Nu sunt evaluari
  • Site: www.hipporecruitment.ro

Forum despre RoLit Solutions SRL - HIPPO Recruitment Romania

max Joi, 13 Nov 2014

Am fost contactat telefonic de un reprezentant al firmei Hippo Recruitment, dar mi s-au cerut bani in avans pentru taxa de mediere sau procesare dosar; pare sa fie inca o firma care profita de naivitatea romanilor si de situatia delicata a celui care isi cauta un loc de munca.

Ioana Popescu Luni, 25 Aug 2014

Lucrez momentan in Olanda pe timpul verii. Peste 2 saptamani ma voi intoarce in Romania, pt ca trebuie sa ma intorc la scoala. Nu pot spune nimic rau despre ei, deoarece toate conditiile din contractul de preangajare au fost indeplinite. Mi s-a gasit un loc de munca rapid si a fost gratuit. O fost ciudat pt mine dar am inteles ca nu iau bani de la clienti deoarece ei primesc banii de la angajatorul din Olanda. Am avut incredere in ei pentru ca mi-au spus ca au birouri si in alte tari, unde lucreaza de mai multi ani.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in RoLit Solutions SRL - HIPPO Recruitment Romania
GHEORGHEM Joi, 31 Iul 2014

De ce obligati persoanele sa ajunga la locul de munca in cateva zile de la primul apel telefonic cu privire la postul din oferta? Vi se pare normal? DE CE CONSIDERATI OFERTA REFUZATA DACA PERSOANA NU POATE AJUNGE IN TIMPUL ATAT DE SCURT? DATI DOVADA DE NESERIOZITATE PENTRU CA DACA OFERTA AR FI SERIOASA E NORMAL SA SE ACCEPTE O AMANARE DE CATEVA ZILE DACA PERSOANA ESTE POTRIVITA PENTRU ACEL POST.

Locuri de munca IHM Total Consult Romania Infrastructure Support Engineer/2nd level support
IHM Total Consult Romania
Locuri de munca DK Global Recruitment Multinational BPO offers excellent salary for Czech speakers
Locuri de munca DK Global Recruitment Accounting with Czech - Junior/Senior level - in Bucharest
Locuri de munca DK Global Recruitment General Accounting Executive with German   E
Locuri de munca HR Gold PHP Software Developer
HR Gold
IT Analyst
Companie de consultanta cu proiecte misto, majoritatea la clienti straini. Oportunitati de plecare ...
- mediul placut de lucru- managementul tine cont de parerile angajatiilor si este deschis sa auda ...
Se preocupa de angajati.Comunicare buna.
Consilier credite
Inginer industrial