Rosegur

E-Mail: secretariat@rosegur.ro
    Site: www.rosegur.ro

Forum despre Rosegur

ana Miercuri, 10 Apr 2013

na fost greu mai teo sami dau seama ca e roxi
ana Miercuri, 10 Apr 2013

mai teo lolica roxanica sta acasa si suna agarici sai dea raportul ce se petrece in firma are si ia spioni ei
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Rosegur
ET Miercuri, 10 Apr 2013

Vad ca apare si aici vechea obsesie romaneasca, cea cu fluturasul de salariu. Suntem saraci dar ne incalzeste un petic de hartie, de cele mai multe ori neclar, in care citim niste lucruri care nu conteaza. Daca ai acum in jur de 30 de ani, cu siguranta nu vei mai primi pensie (cei care nu cred acest lucru sunt sfatuiti sa urmeze orice fel de terapie de soc care-i poate trezi la realitate). In ceea ce priveste plata contributiilor pentru asigurarea de sanatate, acest lucru il poate verifica orice individ din Romania intrand pe site-ul Casei Nationale de asig de Sanatate si introducandu-si CNP-ul. Restul sunt cai verzi pe pereti, vorba cantecului. Vai si amar de capul nostru!
Lola Miercuri, 10 Apr 2013

Ce mai este corect in ziua de azi ? Mai nimic. Stie toata lumea ca undeva este un ...
Teo Miercuri, 10 Apr 2013

Lola, multumesc mult pentru explicatie....rationamentul si practica nu mi se pare ...
Lola Miercuri, 10 Apr 2013

Mai alinuta vampiruta mai teo care ar fii avantajul meu ? Teo, nu stiu de unde esti dar ...
Teo Miercuri, 10 Apr 2013

....super tare Ana.....intuitie feminina, recunosc.....nu m-am gandit ca Lola ar putea fi ...
flo Miercuri, 10 Apr 2013

de unde stii ca nu am fost?
ana Miercuri, 10 Apr 2013

ai venit in locul lui goian sa faci treaba nu sa ti faci favoriti
ana Miercuri, 10 Apr 2013

asta da denteles mai lolica roxanica
K4C Miercuri, 10 Apr 2013

Mersi lola sper sa pot face ceva. Flo mersi pt chestia cu legiunea dar nu mersi. Decat ...
Lola Miercuri, 10 Apr 2013

Ana, pot sa fiu oricine vrei tu.
ana Miercuri, 10 Apr 2013

mai lolica tu esti roxanica
flo Miercuri, 10 Apr 2013

adnana esti tare chiar nu s a gindit nimeni la asta ?eu am vrut sa scot oamenii din ...
ana Miercuri, 10 Apr 2013

mai lola vorbesti din carti care ma toti suntem egali

da!da!
Lola Marti, 09 Apr 2013

Nu am probleme de genu asta. Toti suntem egali. Eu am vrut sa scot in evidenta ca ...

care va bagati?
adnana Marti, 09 Apr 2013

bai fratilor,mai terminati-va cu comentariile si haideti sa facem un mare circ macar acum ...
Teo Marti, 09 Apr 2013

....Lola....te rog din suflet....nu exista agenti de rang superior sau inferior....cu ...

Locuri de munca NN Asigurari de Viata Financial Accountant - Limited period 12 months
NN Asigurari de Viata
Last update: 07.06.2017
Locuri de munca Competence Call Center - CCC Operator ITALIANA - Ryanair - Bucuresti
Competence Call Center
Last update: 23.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment New Accounting roles with Polish or Czech  e
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Qualysoft Information Technology Java Developer Ecommerce