Rosegur

E-Mail: secretariat@rosegur.ro
    Site: www.rosegur.ro

Forum despre Rosegur

NeicaNimeni Luni, 08 Apr 2013

Pentru Carmen si K4C sub ce forma va trece Dechatlon la Securitas din luna Mai si INDITEX- a treut deja la G4S,dint punct de vedere mentenanta pentru buton de panica sau paza umana?,multumesc

NeicaNimeni Luni, 08 Apr 2013

Pentru alina pai cine acumpara sau va cupara Roseguru ce firma pentru ca Roseguru detine o gramada de autorizati pt.diferite activitati ce se obtine extrem de greu pe vremurule aste ?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Rosegur
alina Luni, 08 Apr 2013

Cautati-va de lucru , oameni buni!!!!!
Nu stati pe forum ca prostii toata ziua.
Ce asteptati?
Gata, s-a terminat cu ROSEGUR.-e history!!!

carmen Luni, 08 Apr 2013

pentru K4CDechatlon va trece la Securitas din luna Mai.INDITEX- a treut deja la G4S.

K4C Luni, 08 Apr 2013

Stiti cumva la decathlon exista sef de obiectiv ? Sau cineva responsabil de acest ...

The Godfather Duminica, 07 Apr 2013

Un management deficitar si decizii luate PROST , precum si INTERESELE unor oameni au ...

ana Duminica, 07 Apr 2013

esti si tu mai unu dintre favoriti lui roxanica

Teo Duminica, 07 Apr 2013

....imi cer scuze pentru greselile din complexe si NECONDITIONAT....am tastat in ...

Teo Duminica, 07 Apr 2013

....fiecare dintre noi "gandim, cu gandurile noastre" domnule unu si nu prea ...

Teo Duminica, 07 Apr 2013

....precum vezi domnule unu, nu a injurat-o nimeni pe Roxi.....i se reproseaza faptul ca ...

unu Duminica, 07 Apr 2013

Dragi colegi,Nu stiu de ce o tot injurati pe Roxi.A fost angajata in urma cu 5 luni pe un ...

flo Sambata, 06 Apr 2013

stati linistiti ca nu ia pe nimeni in fctii de conducere au ei oamenii lor capabili ...

odo Vineri, 05 Apr 2013

dati pe toti afara in frunte cu olaru si roxana sunt doi terminati rusone sa le fie

ana Vineri, 05 Apr 2013

eu nu tiam spus teo ca g4s o sa ia rosegur

flo Vineri, 05 Apr 2013

nu va mai agitati ca o sa fie bine g4s preia obiectivele cu tot cu personal

Teo Vineri, 05 Apr 2013

...dupa plecarea lui Alex si al lui Vivian care au facut o treaba super si cu care se ...

Teo Vineri, 05 Apr 2013

...Alin, nu cred ca ne va raspunde Roxi....cu siguranta a pierdut ACORDUL...ma refer la ...

Teo Vineri, 05 Apr 2013

.....ce sa mai spunem fratilor....fug toti ca soarecii....nici unul dintre ei nu are ...

ana Vineri, 05 Apr 2013

raspunde de transport valori in locul lui goian

KIKI Vineri, 05 Apr 2013

Mai...de care roxana vorbiti ? Ce functie are ?

Locuri de munca Wirtek Romania .NET (C#, WPF) developer - intermediate level
Wirtek
Last update: 31.07.2017
Locuri de munca Randstad Romania Data Associate with Spanish
Randstad Romania
BUCURESTI, Job national
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Ramnicu Sarat
iCredit
Ramnicu Sarat
Last update: 08.06.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Iasi Bld.Primaverii (f/m)
LIDL Romania
Iasi
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca Brainspotting SRL Web Developer (ASP.NET)
Brainspotting
  • Asigurare de viata
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Accounts Payable
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Inginer proiectant ...
System Engineer
Coordonator Recrutare
Support Renewals Representative
Manager Trainee
Tehnician electronist
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...
Mai jos aveti cateva astfel de intrebari pe care nu ar trebui sa va temeti a le rosti. Daca primiti raspuns, puteti lua mai usor decizia de ...
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...