Rosegur

E-Mail: secretariat@rosegur.ro
    Site: www.rosegur.ro

Forum despre Rosegur

Ex rosegu Sambata, 25 Ian 2014

Problema nu e salariile si bonurile de masa, care din fericire se dau la timp, ci faptul ca totul e tinut \'\' STICT SECRET \'\' de catre I.O respectiv I.Z sau alti .... te trezesti cu o Cerere de lichidare varata sub nas in plina iarna pe motiv ca obiectivul este preluat de X sau Y si ca acestia te vor angaja, te angajeaza dar pe o perioada determinata de 3 luni dupa care risti ori accepti conditiile ori PA. iN CODUL MUNCII exista prevazut expres ca la DIMINUAREA ACTIVITATII UNEI FIRME sau in alte conditii speciale......., firma trebuie sa dea un PREAVIZ ANGAJATULUI, fapt ce ii prmite acestuia din urma sa opteze .. semneaza cu firma care a preluat obiectivul respectiv sa merge in SOMAJ

totlarosegur Vineri, 24 Ian 2014

si totusi ce se alege de ei?
ps noi in oltenia nu avem probleme cu salarile sunt achitate la timp totul merge normal numai ca nu stim ce se alege de firma

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Rosegur
Ex rosegur Joi, 23 Ian 2014

E OK, dar saraci ag. au salariile ... taiate, uni intra in concediu fortat, noii I.O. sunt batuti in cap, nu au reusit intr-un an sa de documentele restante ori au dat fractionat documentele (ceri o Adeverinta de vechime in munca si primesti nota de lichidare sau Adeverinta de vechime in munca este .....), a murit regele TRAIASCA REGELE.

anonim Marti, 21 Ian 2014

Cu privire la preluarea de catre Force1, a fost o incercare, dar deoarece Force1 nu a ...

anonim Marti, 21 Ian 2014

Da " Ex rosegur"". Este adevarat, din 15 septembrie 2013 Rosegur a preluat ...

Ex rosegur Vineri, 17 Ian 2014

Zvon cu iz de realitate ? Se povesteste ca RG a participat la o licitatie si ca a ...

totlarosegur Joi, 09 Ian 2014

mai stie cineva de RG

anonim Vineri, 20 Dec 2013

cine este sef la force1?

totlarosegur Vineri, 13 Dec 2013

Isi bat joc de noi astia de la force1 sau nu?

The godfather Miercuri, 27 Noi 2013

Confirm cele spuse de "the lizard".

anonim Luni, 25 Noi 2013

de unde sti ca a fost cumparata de force1?

The lizard Luni, 25 Noi 2013

Rosegur a fost cumparata de catre Force 1.

anonim Luni, 25 Noi 2013

De cine a fost cumparata?

The godfather Duminica, 24 Noi 2013

Firma Rosegur va disparea prin Februarie-Martie 2014, a fost cumparata de alti fomisti, ...

Teo Miercuri, 20 Noi 2013

...hello to all...cadere libera controlata?...nuuu....nu mai exista control de long ...

AVOCATUS Marti, 19 Noi 2013

Avind curiozitatea identificarii unor cauze care au condus la intrarea in insolventa a ...

Un fost angajat Luni, 18 Noi 2013

Dragilor,asa cum am mai spus (prin luna Mai a.c), firma in actuala structura, nu va merge ...

Ex rosegur Sambata, 16 Noi 2013

Cadere LIBERA si controlata, se pierd obiective, angajati care nu au plecat se tot uita ...

anonim Marti, 29 Oct 2013

CE SE MAI AUDE DE RG

Avocatus Sambata, 05 Oct 2013

Pentru AnonimRosegur fiind in insolventa... intr-o alta etapa ca termen al hotaririi ...

Locuri de munca DK Global Recruitment Finnish speaker jobs, vacancies in Bucharest !- Account Payable role RS
Last update: 09.08.2017
Locuri de munca ALTEN Romania Benchmark Engineer
ALTEN SI-TECHNO Romania
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca Stefanini Romania   IT Helpdesk Technician (RUSSIAN)
Stefanini Romania
Ziarul Bursa
Last update: 16.08.2017
  • Al 13-lea salariu
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Support Technician
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
Account Executive
Game tester
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...