Rosegur

anonim Miercuri, 02 Oct 2013

daca stie cineva va rog mult un raspuns MULTUMESC ANTICIPAT
anonim Marti, 01 Oct 2013

STIE CINEVA CAT MAI REZISTA RG
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Rosegur
flo Vineri, 27 Sep 2013

ce era la brd a peluat ALISTAR ul in rest nu stiu
ana Miercuri, 25 Sep 2013

cu transportu valori cum stau FLO
flo Miercuri, 25 Sep 2013

interventie mai au doar in orasele mari in rest e subcontractata
Nepotzelu\' Marti, 24 Sep 2013

Se aude in lung si-n lat o veste "cutremuratoare" : ROSEGUR ANGAJEAZA ...
ana Vineri, 20 Sep 2013

am auzit cai ia alta firma FLO asa e sau e vrajeala
flo Joi, 19 Sep 2013

din suflet as vrea sa nu dar nu am raspuns eu
Flo Miercuri, 18 Sep 2013

Nu:-( :sadness:
ana Miercuri, 18 Sep 2013

ia zi mai FLO se desfiinteaza sau nu RG
flo Marti, 17 Sep 2013

lasa ca flotarile intaresc spiritul prin solicitarea fizicului
ana Marti, 17 Sep 2013

pana cand o sa mai existe Am vazut RECLAMA urat
Ex Rosegur Marti, 17 Sep 2013

Fratilor firma exista, chiar are si reclama ascunsa, urmariti promo la Kanal D, cand una ...
ana Luni, 09 Sep 2013

TEO ce faci ma baiatule ia zi dai cafeaua promisa
ana Luni, 09 Sep 2013

multumesc BINE am auzit cai ia alta firma de paza
ZAF Duminica, 08 Sep 2013

Salut Ana, o duce greu RG. Tu cum o mai duci?
ana Duminica, 08 Sep 2013

salutare tuturor ce faceti mai baieti ce se mai aude cu RG
ana Luni, 29 Iul 2013

daca ai plecat la mai bine ma BUCUR mult Teo
Teo Luni, 29 Iul 2013

....sunt plecat Ana
ana Duminica, 28 Iul 2013

TEO tu esti anca la RG sau ai plecat

Locuri de munca Randstad Romania Back Office position with Italian
Randstad Romania
Last update: 04.07.2017
Locuri de munca Fast Support SRL Account Executive - with English
FAST Support
Last update: 30.06.2017
Locuri de munca Wipro Technologies HRSS Senior Executive (Polish/German)
Wipro Ltd.
  • Masina de serviciu
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Grafica/Video
Applications Engineer
Grafica/Video
Customer support
Referent resurse umane
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...