Route 66

E-Mail: careers@66.com
    Site: www.route66.ro

Forum despre Route 66

@fost angajat Luni, 04 Noi 2013

Ce ai gasit prin comentarii se refera la situatia actuala din route. Nu contesta nimeni ca a fost si bine. Multi din angajatii mai vechi inca sunt nostalgici cand se gandesc la vremurile alea. Totusi, in ultimul an-doi (cumva sincronizat cu venirea noului hr - de ce oare?!) lucrurile s-au schimbat mult.
Calitatea umana e data si de capacitatea de a accepta puncte de vedere diferite de cele proprii si de a nu cataloga in masa. Nu cred ca sunt multe comentarii care sa justifice rautatile tale. Incearca sa te interesezi cum e situatia acum la route. Nu cred ca o sa iti mai fie asa usor sa ii pui la zid pe cei care isi exprima frustrarile aici, indiferent de modul in care o fac. Te pot aduce intr-o stare in care uiti de educatie si tot..

fost angajat Duminica, 03 Noi 2013

Citind mesajele voastre nu pot decit sa ma intreb cum de ati fost angajati. Vocabularul pe care il folositi va confirma calitatea umana. Este normal sa nu mai lucrati acolo. De obicei aveau grija ca viitorii angajati sa fie din rindul celor cu minima educatie. In cazul vostru cred ca singurul repros ce poate fi adus este ca ati fost acceptati la angajare. Am lucrat acolo si pot spune ca este o atmosfera normala. Slava Domnului colectivul este format in majoritate de oameni ... altfel decit voi. Din punct de vedere material este in regula daca confirmi ceea ce ai promis la angajare. O oportunitate a facut sa nu mai lucrez acolo, altfel nu aveam nici un motiv sa-mi schimb locul de munca. Nu imi este rusine ca am lucrat acolo dar sigur mi-ar fi fost rusine sa va am colegi.
PS
Cred ca am fost putin cam complicat pentru voi ... vizionare placuta la Capatos.
Fosti colegi aveti mai multa grija atunci cind angajati !!! Este pacat de conditiile pe care le ofera firma. Sunt oameni care merita sa beneficieze de ele. Este pacat de munca oamenilor normali din firma. Recomand celor ce se aseamana cu cei ce au scris pina acum sa ocoleasca firma, iar oamenilor civilizati si pusi pe munca sa mearga linistiti acolo.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Route 66
gelu Joi, 31 Oct 2013

are you sure? hmmm... mai bine ai citi codul muncii... sunt unele clauze care nu isi pot produce efectele in perioada de proba...

fratilor! cititi legea! e moca, pe net, trebuie doar sa il intrebati pe goagal....

catel Miercuri, 30 Oct 2013

Daca ai perioada de proba 3 luni si pleci dupa o luna te pot da foarte bine in judecata ...

gelu Duminica, 27 Oct 2013

depinde ce ai semnat la angajare... ai ceva clauze pe langa contractul de munca?

xyz Duminica, 27 Oct 2013

Pai daca pe contract scrie perioada de proba 3 luni si tu vrei sa pleci dupa 1 luna? Cu ...

Gelu Vineri, 25 Oct 2013

Da, poate sa te pupe undeva... E o lume libera...La ce aspect te referi?

xyz Joi, 24 Oct 2013

Ce se intampla daca pleci inainte de a expria perioada de proba? Iti poate face ceva?

Johan Marti, 15 Oct 2013

So, dis iz a totaly foching bulshit :)Ai uil rivengi...

Procese pierdute de ROUTE 66 Marti, 15 Oct 2013

ROUTE 66 a mai pierdut un proces si trebuie sa inapoieze o gramada de bani ...

Gicu Sambata, 28 Sep 2013

Clauzele sunt perfect legale. Fraier e cine isi vinde viitorul pentru 2 lei unei firme in ...

fane Joi, 26 Sep 2013

Asa zisele party-uri sunt niste evenimente de fatada organizate de hr si apreciate de ...

Teodorus Wilhelmus Joi, 26 Sep 2013

Hmmm, o sa mai fie "next christmas party"? Mira-m-as

cineva3 Joi, 26 Sep 2013

Atentie la clauze din contract !!!Eu personal le consider abuzive !!

Gelu Duminica, 22 Sep 2013

Professional ladies reprezinta deja mai mult de 2% din angajati, la ce-a mai ramas ...

MosLivadariu Miercuri, 18 Sep 2013

Din pacare din interior sa poate confirma ca 70% din cele scrise pe site despre ei sunt ...

@Laurentiu Luni, 16 Sep 2013

pai tu ce creai mai? ca te duci la route acolo, te duci sa muncesti mai.

Laurentiu Vineri, 13 Sep 2013

Am fost contactat de curand de cei de la Route 66 (nu mi-au facut inca oferta) insa dupa ...

itm Luni, 26 Aug 2013

Am raportat la ITM una din cele mai urate chestii ale lor - cu totul in afara legii, insa ...

anonim Vineri, 23 Aug 2013

Sunt si multe chestii ilegale insa nu se lupta nimeni cu morile de vant.

Locuri de munca DK Global Recruitment No experience in Accounting needed for French Speakers! RS
Last update: 17.08.2017
Game tester
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?