Salesianer Miettex

Site: www.salesianer.ro

Forum despre Salesianer Miettex

CrissCristi Miercuri, 01 Mart 2017

Salutare,

Am fost la interviu la aceasta companie. Este profesionista, activeaza in 9 tari, are baza in Austria.

Interviul nu este unul usor, vei primi multe intrebari directe, vei fi pus in diverse situatii (ar fi bine sa citesti cu ce se ocupa compania 30 de minute inainte sa te duci la interviu). Ti se vor da niste scenarii si va trebui sa calculezi TVA-ul si discountu-ul.

Interviul presupune si o vizita de 20 de minute in fabrica lor (asta la al doilea interviu) unde vei vedea tot procesul lor de activitate.

Mai exact ei sunt o curatatorie/spalatorie. profesionista. Au contracte in HoReca si zona medicala pentru inchiriere textile, uniforme de lucru, servicii de cleaning, vanzare carpete si vor acum sa vanza si lavete.

Program de luni pana vineri de la 9-18. Rol de hunter, Trebuie sa aduci clienti noi.

Exista posibilitate de bonus intre 0-6000 de lei.

Se ofera masina, telefon, laptop.

Se asteapta de la tine sa rezolvi chestiuni urgente si in afara orelor de program sau in concediu.

Se ofera salariu de 2500 ron + bonuri de masa de 15 lei (inseamna 270 de lei ptr ca ti se opresc 2) + 2 prime anuale de Paste si Craciun (jumatate din salariu fiecare).

Alte beneficii: se ofera cursuri de limba germana.

ABC Miercuri, 08 Ian 2014

Un produs mult prea scump pentru piata din Romania, schimba vanzatorii ca pe sosete.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Salesianer Miettex
Eu Joi, 26 Sept 2013

Sunt un eventual candidat pentru un post in cadrul acestei companii si ca un feedback dupa vizionarea site-ului, pot spune ca sunt niste profesionisti si sigur vor patrunde usor pe piata din Romania.
Astept daca sunt feedback-uri si de la cei care deja lucreaza in aceasta companie.

Locuri de munca Train2Perform
Train2Perform