Schlumberger Logelco inc Romania SRL

Site: www.slb.com

Forum despre Schlumberger Logelco inc Romania SRL

antonia7 Sambata, 03 Oct 2015

Buna, Ala mic si negru,

Scuze de deranj, numele meu este Ana, am 28 ani, urmeaza sa trec si eu printr-un proces de selectie la Shl.
As vrea sa ne spui, dc ai amabilitatea, tu pe ce post ai aplicat, si cam in ce au constat interviurile.
Sa am cat de cat o idee, la ce sa ma astept.

Multumesc mult , si vb mai mult pe mail, dupa ce imi raspunzi.

Numai bine !
wisher Luni, 15 Dec 2014

Am fost invitat pentru o pozitie de procurement specialist-ordering. Stiu limba engleza la perfectie, am experienta vasta in corporatii (dar in domeniu doar 7 luni), dar mai sunt si la nivel mediu intr-o limba scandinava. Aveti idee ce salarii se ofera prin Adecco si care e durata contractului propus?
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Schlumberger Logelco inc Romania SRL
ionutz Joi, 09 Oct 2014

a primit cineva vreun raspuns de la interviurile sustinute pe 17-18.09.2014 pe field specialist?
ave Miercuri, 24 Sep 2014

hello, ma tot uit pe site uri si nu vad nicaieri pozitii deschise pe procurementstie ...
valentina Miercuri, 17 Sep 2014

salut, stie cineva in ce consta exact cele 3 teste de aptitudini? multumesc anticipat
lasul Luni, 15 Sep 2014

salut,pentru proc. specialist-ordering poate cineva da detalii, in special detalii ...
SSS Marti, 26 Aug 2014

Si eu tot on-line am aplicat si am fost invitat la o sesiune de intervievari.Ca sa ...
Burebista Sambata, 31 Mai 2014

Aici am aplicat ...
Carissa Luni, 26 Mai 2014

Mai au pozitii deschise, in special pe Achizitii? Unde putem aplica la aceasta ...
SogART Joi, 22 Mai 2014

Salut, La mine a fost cam asa, eram foarte entuziasmat de ei pentru ca ei m-au cautat pe ...
elena Miercuri, 14 Mai 2014

Buna. Imi poate spune si mie cineva daca cele 3 teste de la Schlumberger sunt grila? Cam ...
marius Marti, 13 Mai 2014

unde trimit un CV? pe site-ul firmei sau aici la vreo firma romaneasca? va rog astept un ...
Peter Duminica, 11 Mai 2014

Voi unde ati aplicat pentru job? Multumesc,
Kali Sambata, 10 Mai 2014

Si inca o rugaminte,imi poate spune cineva ce presupune un job pe partea de achizitii,la ...
Kali Sambata, 10 Mai 2014

Puteti sa oferiti mai multe detalii despre etapele de recrutare? sunt doar doua ...
Didi Miercuri, 30 Apr 2014

So far so good. Am 5 ani de experienta in multinationala (HP, Genpact) si aici chiar e ...
Ala mic si negru Sambata, 19 Apr 2014

Pana la urma eu m-am angajat la ei. De ceva vreme deja.E adevarat, interviu ca aici nu am ...
Mark Marti, 15 Apr 2014

Pana la urma s-a angajat cineva la firma asta? Poate cineva sa ne dea ceva detalii ?
yoyo Joi, 03 Apr 2014

Cei care a-ti avut interviul cu managerul strain ,c e v-a intrebat ? Pe ce se axeaza mai ...
Vlad Luni, 31 Mart 2014

Salutare! Sa va povestesc si eu experienta mea cu firma de recrutare Adecco care face ...

Locuri de munca SCC Services Service Desk Analyst - French Language
SCC Services Romania
Bacau
Last update: 21.06.2017
Locuri de munca Ziarul Bursa Ziarul BURSA angajeaza Operator Date Contabile
Ziarul Bursa
Last update: 14.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Portuguese speaker with experience in Accounting   e
Last update: 18.07.2017
Locuri de munca Connect Mobile Telecom Consultant vanzari D2D Orange Romania, Vrancea
SC Connect Mobile Telecom
Focsani
Last update: 26.06.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Iasi Str. Vasile Lupu (f/m)
LIDL Romania
Tehnician
  • Concediu de maternitate & paternitate
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Grafica/Video
Applications Engineer
Grafica/Video
Customer support
Referent resurse umane
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...