Schneider Electric Romania SRL

Energie / Industrii extractive

• Site: www.schneider-electric.ro

Forum despre Schneider Electric Romania SRL

Jul Duminica, 31 Mart 2013

este un mediu mai mult decat ok sa stiti. colectiv ok. daca aveti intrebari va astept.
imblue Joi, 14 Mart 2013

buna,
am o prietena care a lucrat cativa ani la ei in Franta. a fost f multumita de colectiv si de atributii. era studenta cand s-a angajat, intre timp a plecat de la ei cu experienta si s-a angajat f bine in tara.
voi cum ati aplicat la ei? ca e atat de elaborata procedura de pe site, de-mi vine sa ma duc pana la ei si sa las fizic un cv :)

multumesc anticipat pt raspunsuri!
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Schneider Electric Romania SRL
corsair Marti, 12 Mart 2013

Am avut si eu un preinterviu saptamana trecuta, de vreo 15 -20 minute prin telefon si nu am primit nici eu nici un feed-back. Ar fi frumos macar sa trimita un mail si sa raspunda oficial .Corect?
Catalina Marti, 12 Mart 2013

Am avut si eu un pre interviu la contabilitate,dar inca nu mai am nici o veste de la ...
Aida Luni, 11 Mart 2013

Efectiv in departament se ofera suport tehnic nivel 1 (nivel 2 doar pentru anumite tari) ...
Catalina Miercuri, 06 Mart 2013

nu stiti nimic? care e procedura de angajare la ei?
mihai Marti, 05 Mart 2013

macar o mica impresie....
mihai Marti, 05 Mart 2013

eu nu am auzit nimic rau sau bun de firma asta
GICA Joi, 14 Feb 2013

Salut!stie cineva cum e la cele 2 call-center ale Schneider Electric Romania ? Poate sa ...

Locuri de munca Dräxlmaier Group IT Operations On-Site
DRAXLMAIER Group
Pitesti
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 23.06.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Logistics process officer with Spanish and French
VEO Worldwide Services
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca Bosch Romania (Robert Bosch SRL) Sample Shopfloor Technician - Bosch Cluj
Robert Bosch SRL - R&D ...
Cluj Napoca, Job national
  • Telefon de serviciu
  • Concediu de maternitate & paternitate
27.07.2017
27.07.2017
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Support Technician