Segula Technologies Romania

• Site: www.segula.ro

Forum despre Segula Technologies Romania

veve21 Luni, 16 Dec 2013

Un inginer pe parte de documentatie tehnica ce salar are?

si eu Luni, 21 Oct 2013

are dreptate cel mai de sus me too ,nu este asa de rau sa incepi cu 2000 ,problema este ca mai incolo nu prea mai pupi marire

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Segula Technologies Romania
me too Marti, 15 Oct 2013

@you ai dreptate doar in anumite aspecte. Ai posibilitate de avansare, depinde de proiectul in care esti angajat si de vechimea pe care o ai in aceasta firma, insa trebuie sa-ti ceri acest drept. Trebuie sa iei in considerare si faptul ca nu toate firmele iti acorda salariul intreg si pe hartie, multe recurgand la sporuri, prime, diurne pentru a-ti plati un salariu decent dar pentru aceasta nu platesc impozitele si celelalte obligatii catre stat. Din acest punct de vedere si din prisma faptului ca salariul nu intarzie, tot respectul pentru Segula. Depinde si la ce firme ai lucrat in trecut. Un debutant incepe aici de la ~2000lei (cu bonuri de masa incluse in aceasta suma). Stiu, pentru multi nu este chiar cea mai buna oferta, dar sa fim realisti, cati absolventi (cel putin in provincie) stau acasa degeaba sau si-au luat slujbe derizorii pentru ca nu gasesc de lucru in domeniu?

you Miercuri, 10 Iul 2013

Nu ai posibilati de avansare, majoritatea angajatilor lucreaza ca prestatari la Renault ...

me Marti, 09 Apr 2013

Hi! Niciun detaliu?!?!?! M-ar interesa cateva informatii: ce posibilitati de avansare ai, ...

n Luni, 29 Oct 2012

ce stiti despre aceasta firma?cum plateste?

xmen Vineri, 26 Oct 2012

ce salarii sunt pentru un inginer proiectant?

Mimi Luni, 22 Oct 2012

As vrea sa stiu cum decurge un interviu pentru un post de Inginer proiectant debutant.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Bosch Romania (Robert Bosch SRL) Electromechanical Service Technician
Bosch Romania (Robert Bosch ...
Cluj Napoca
Locuri de munca Assystem Romania Inginer Piese de schimb
Pitesti
Locuri de munca Assystem Romania Recruitment Internship (Bucharest/Iasi)
BUCURESTI, Iasi
Locuri de munca Assystem Romania Project Engineer Automotive (Embedded Software)
Assystem Romania
Locuri de munca Bosch Romania (Robert Bosch SRL) Learning And Development Specialist
Bosch Romania (Robert Bosch ...
Cluj Napoca
Ofera multe beneficii pentru angajati : pachet de sanatate , reducere la cumpararea unui autoturism ...
CSR
Pachet SalarialProiectul (pentru cine e pasionat)ManagementColectivulFacilitatile
- Flexibilitatea programului- Colegii- Locatia
Call Center Department