Segula Technologies Romania

Inginerie

• Site: www.segula.ro

Forum despre Segula Technologies Romania

veve21 Luni, 16 Dec 2013

Un inginer pe parte de documentatie tehnica ce salar are?

si eu Luni, 21 Oct 2013

are dreptate cel mai de sus me too ,nu este asa de rau sa incepi cu 2000 ,problema este ca mai incolo nu prea mai pupi marire

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Segula Technologies Romania
me too Marti, 15 Oct 2013

@you ai dreptate doar in anumite aspecte. Ai posibilitate de avansare, depinde de proiectul in care esti angajat si de vechimea pe care o ai in aceasta firma, insa trebuie sa-ti ceri acest drept. Trebuie sa iei in considerare si faptul ca nu toate firmele iti acorda salariul intreg si pe hartie, multe recurgand la sporuri, prime, diurne pentru a-ti plati un salariu decent dar pentru aceasta nu platesc impozitele si celelalte obligatii catre stat. Din acest punct de vedere si din prisma faptului ca salariul nu intarzie, tot respectul pentru Segula. Depinde si la ce firme ai lucrat in trecut. Un debutant incepe aici de la ~2000lei (cu bonuri de masa incluse in aceasta suma). Stiu, pentru multi nu este chiar cea mai buna oferta, dar sa fim realisti, cati absolventi (cel putin in provincie) stau acasa degeaba sau si-au luat slujbe derizorii pentru ca nu gasesc de lucru in domeniu?

you Miercuri, 10 Iul 2013

Nu ai posibilati de avansare, majoritatea angajatilor lucreaza ca prestatari la Renault ...

me Marti, 09 Apr 2013

Hi! Niciun detaliu?!?!?! M-ar interesa cateva informatii: ce posibilitati de avansare ai, ...

n Luni, 29 Oct 2012

ce stiti despre aceasta firma?cum plateste?

xmen Vineri, 26 Oct 2012

ce salarii sunt pentru un inginer proiectant?

Mimi Luni, 22 Oct 2012

As vrea sa stiu cum decurge un interviu pentru un post de Inginer proiectant debutant.

Locuri de munca Huntrecruitment SME Relationship Manager Sibiu
Hunt Recruitment
Sibiu
Last update: 23.06.2017
Locuri de munca Talent Stream Inginer constructor (proiectare) - companie multinationala
Talent Stream
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca RIAN&Partners Responsabil IT Junior
RIAN&Partners
Slatina
Last update: 16.08.2017
Locuri de munca Lidl Romania Manager Magazin Iasi (f/m)
LIDL Romania
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...