Selir SRL

E-Mail: george.istrate@selir.com
    Site: www.selir.com

Forum despre Selir SRL

abcd Miercuri, 26 Dec 2012

Am nevoie de un sfat! mi-am depus c.v.-ul la selir am fost la mai multe interviuri, mi s-a spus ca am primit aviz favorabil, am dus actele necesare angajarii inclusiv vizita medicala platita de ei. Aveau nevoie urgent si mi s-a spus ca in 2 zile ma vor chema sa semnez contractul. Si uite asa a trecut aproape o luna si nu am primit nici un telefon si nu inteleg: au gasit pe altcineva sau asa e procedura la ei?? Ideea e ca si de la interviuri pana la interviul final a trecut o luna jumatate. Mi-au spus ca trebuie sa primeasca ok-ul din Italia pt a ma chema sa semnez conntractul. Am sunat acum cateva zile dar nu a raspuns nimeni. Nu stiu ce sa fac, sa astept sau sa-mi caut in alta parte ??

Luni Luni, 26 Nov 2012

Recomand doar temporar. Ma refer la call center. Posibilitati de avansare mici.
Volumul de munca este infernal iar atributiile si responsabilitatile sunt aproape ale unui functionar bancar! Evident nu si salariul! Exista asa numitele ture de mijloc (tot 8 ore) care incep de la ora 10,11 12 dar de care la semnare contractului nu ti se spune nimic. Aceste ture devin predominante ,foarte rar vei lucra de la ora 08.30 sau dupa-amiaza de la 15.00. Se lucreaza sambata si duminica iar zilele de odihna pot fi in timpul saptamanii. Superiorii nu sunt sinceritatea in persoana ca sa nu spun mai rau.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Selir SRL
Anonim Vineri, 11 Mai 2012

Pentru Galati este putin peste medie atat la nivel salarial cat si ca mediu de munca
Recomand atat ca rampa de lansare in cariera cat si daca doriti un loc de munca sigur. in ceea ce priveste atmosfera depinde de departament

Locuri de munca Team Extension
Team Extension
Locuri de munca Ubisoft Romania
Colectiv tanar, este un loc de munca in regula, pentru inceput.
Senior Software Engineer
Timp suficient pe bench pentru studiu, cursuri pregatire
Series Support Engineer
-echipa tanara si dinamica, deschisa la nou-proiecte faine-oamenii sunt ajutatori
Area Sales Manager
PR Specialist