Sensiblu

E-Mail: contact@adpharma.ro
    Site: www.sensiblu.com

Forum despre Sensiblu

gabi Sambata, 27 Sep 2014

angajarile se fac strict pe impresia de la interviu. Cat de bine cunosti notiunile de farmacie, stii sa recomanzi etc. se intampla sa se ceara si referinte in cazul in care nu sunt foarte convinsi de tine.
Cel mai bine pus la punct lant in ceea ce priveste sistemul de lucru.

ina Luni, 11 Aug 2014

va rog dc poate sa-mi spuna cineva cam ce salarii iau asist.de farma.la voi si pe ce baza se fac angajarile?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Sensiblu
eu Miercuri, 09 Iul 2014

un consultant cosmetice, in provincie, a ajuns sa ia cam 800 de lei salariu.. a scazut de la vreo 1400, cum era acum 2 ani.. munca e multa, stres, dar, pana la urma asa e peste tot. daca vrei sa muncesti, muncesti.

daria Luni, 07 Iul 2014

Cat castiga in Bucuresti un angajat pe postul CONSULTANT VANZARI COSMETICE? Multumesc

cautator Galati Luni, 10 Feb 2014

Ce puteti sa spuneti despre postul de Consultant Customer Care la ei? Cum e atmosfera, ...

ileanacosinzeana Luni, 04 Noi 2013

se mai fac angajari la sensiblu?

kike Vineri, 30 Noi 2012

salutare, trebuie sa fac un proiect pentru facultate despre o firma si am ales sensiblu ...

mirelaC Joi, 09 Aug 2012

As dori sa aflu daca angajati vreo persoana cu Liceu in Targoviste ,pe orice post?

Traian Joi, 21 Iun 2012

da, farmacist sef doresc sa stiu. e doar o curiozitate :) multumesc.

Gallenus Miercuri, 20 Iun 2012

Nu exista manager de farmacie, ci farmacist sef. Poate te referi la manager de zona? E cu ...

Traian Vineri, 15 Iun 2012

salutare salutare. as avea si eu o curiozitate. cam cat ar castiga un manager de farmacie ...

ele Luni, 14 Mai 2012

salariu ca farmacista sensiblu bucuresti poate sa zica cineva?

Locuri de munca IUTTA Sales Assistant
IUTTA
Last update: 03.08.2017
Locuri de munca Manpower Romania Consultant Retentie Clienti - Call Center Vodafone Brasov
ManpowerGroup Romania
Brasov
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca Coca Cola HBC Romania - Hellenic Area Coffee Sales Representative HoReCa - Bucuresti
Coca-Cola HBC Romania
Last update: 03.08.2017
Locuri de munca CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe Contract Maintenance/Billing Associate ? English
Computer Generated Solutions ...
Last update: 07.08.2017
  • Asigurari servicii stomatologice
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Game tester
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Support Technician
Casier si lucrator ...
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...