Sephora Romania

2.8
  • Site: www.sephora.ro

Forum despre Sephora Romania

me Miercuri, 27 Mart 2013

odata cu experienta creste si salariul(in conditiile in care ramai pe acelasi post si nu avansezi)?

alina Marti, 05 Mart 2013

stie cine cat de repede se poate avansa? sau dak exista sanse sa creasca salariul?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Sephora Romania
dana Joi, 21 Feb 2013

dar atmosfera cum e..ai reguli stricte?..sau surprize neplacute in care unul dintre angajati fura iar restul platesc din propriul buzunar pt a acoperi paguba?

me Vineri, 15 Feb 2013

asta inca din prima luna de angajare? sau dupa cele 3 luni de proba cand in mod normal ar ...

eu Joi, 07 Feb 2013

700 ron net la 4 ore

bietul client Marti, 05 Feb 2013

sper ca f mici. am intrat odata si aveau toti niste priviri parca vreeau sa ma dea afara ...

me Marti, 05 Feb 2013

ce salarii au? stie cineva?

Locuri de munca Lidl Romania Manager Magazin Baia Sprie (f/m)
LIDL Romania
Baia Mare
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca GFK Romania Sampling Executive
GfK Romania
Last update: 11.07.2017
Locuri de munca TELUS International Europe Customer care representative with French (full time or part time)
TELUS International Europe
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca Centrul Medical Romar Reprezentant vanzari servicii medicale
Romar Medical
Last update: 04.07.2017
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Logistics Specialist for New Projects - Manufacturing TSR
Continental
Last update: 18.08.2017
Network engineer
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
Inginer proiectant ...
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Network engineer