Sof Medica SRL

Nu sunt evaluari
  • Site: www.techs2life.com

Forum despre Sof Medica SRL

Anonim Joi, 03 Iul 2014

Eu am lucrat acolo mai bine de 6 ani. Compania aceasta are angajati cu vechime inca de la infiintarea acesteia. Peste 70-80 % din acestia au vechime de cel putin 3-4 ani. Eu am avut parte de instruire, cursuri, promovare si alte beneficii in cadrul acesteia.
Din pacate eu am plecat din motive familiale...Succes pentru cei care se vor angaja acolo!!

P.S Compania nu a avut niciodata autoturisme Skoda...nici ale ei si nici inchiriate!!!!!!!!!!!!

Reperezentantvanzari Vineri, 30 Mai 2014

salariu 3000 Ron, autoturism Skoda Octavia ( km limitati) , trebuie sa ai relatii la clinici si spitale. Sefii se bazeaza pe relatiile tale.

Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL R2P Site Coordinator with French
Locuri de munca Regina Maria Internship IT @ Suport Aplicatii
Regina Maria
Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL Finance Leadership Development Program (FLDP) - EMEA
Strainatate
Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL Customer Service Specialist with French
Strainatate
Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL Business Technology Leader
Janssen Romania / Johnson & ...
Sunt unii oameni super faini...
Internship
Am invatat foarte multe din portofoliul bancar si mi-am inbunatatit abilitatile de comunicare
Key account manager
Posibilitatea de învățare și dezvoltare personală.
Manager productie
Sef departament marfuri ...