Software Business Partners

Nu sunt evaluari
  • Site: www.sbp-romania.com

Forum despre Software Business Partners

Stefan Vineri, 01 Noi 2013

@iuly-Primul interviu a constat intr-un test de logica si doua probleme-una de algoritmi(programare C++) si una de matematica.La testul de logica trebuie sa faci minim 5 intrebari din 10 ca sa treci mai departe. Acum urmeaza sa merg la al doilea interviu care am inteles ca va consta intr-o proba practica pe calculator.

iuly Miercuri, 11 Sep 2013

In ce consta interviul pentru postul de programator si la ce cerinte trebuie sa raspunzi? Mersi .

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Software Business Partners
exact. Marti, 10 Sep 2013

Exact ! Trebuie sa dea de gandit aceasta situatie ! ( aviz celor care vor sa aplice, sa se gandeasca de 2 ori inainte sa aplice )

chiar tot timpul? Marti, 10 Sep 2013

De 5-6 ani incoace de cand am intrat in contact cu siteurile de joburi, nu cred ca a fost ...

student Joi, 05 Sep 2013

tocmai ce am trecut de interviul 2 si urmeaza no 3. am cativa colegi care lucreaza acolo ...

o parere Miercuri, 21 Aug 2013

Salut, dupa mine e o firma ok, inveti multe

Nexus Marti, 20 Aug 2013

George, hai ca deja exagerezi...

IarEu Luni, 19 Aug 2013

Sunt curios ce are fiscul de spus in privinta faptului ca persoanele aflate in perioada ...

Bogdan Drag Luni, 19 Aug 2013

SalutAm fost la un interviu la SBP pe postul de tester iar firma mi-a lasat o parere ...

gogu\' Joi, 15 Aug 2013

E ok firma. Recomand. Eu am invatat multe acolo. Colectivul e ok.

Eu-Me Luni, 12 Aug 2013

Nota 10 !!! Pe o scara de la 10 la 2000 !!!

Student Luni, 05 Aug 2013

Naspa firma, Evitati. Salariile sunt relativ mici, si volumul de munca foarte mare ( asta ...

user Duminica, 04 Aug 2013

(lucrul se poate prelungi pana la 12 noaptea -> ce-i drept, orele suplimentare sunt ...

LeoD. Marti, 30 Iul 2013

Invatati lucruri noi si sunteti platiti pentru asta :)

gigel Marti, 30 Iul 2013

Si pana la urma cam cat este un salariu de programator la SBP ?

altu Miercuri, 22 Mai 2013

Salut.Am fost acum un an si ceva pe acolo la un interviu. Locul in care este amplasata ...

AlexB Marti, 16 Apr 2013

Nu cred ca e vorba de nivelul meu de pregatire aici.... Nu sunt singurul care desi a ...

Adrian Luni, 08 Apr 2013

Alex, faptul ca nu te-ai descurcat la task-uri mai grele denota faptul ca nu esti bine ...

AlexB Luni, 08 Apr 2013

Citind initiativa de PR de mai sus (amuzanta mai mult decat frumoasa, sincer sa fiu), pot ...

m&m Vineri, 22 Mart 2013

wow, frumoasa initiativa. daca toate companiile ar reactiona ca voi am ajunge la ceva ...

Locuri de munca OTP Advisors SRL Direct Sales Representative - Galati
OTP Advisors
Galati
Last update: 19.06.2017
Locuri de munca AMOMA Data Operator with English
Amoma
Last update: 08.06.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Navodari Part-Time (f/m)
LIDL Romania
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
HR Specialist
Confidential
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...