Sogeco Romania

Nu sunt evaluari
  • Site: www.sogeco.ro

Forum despre Sogeco Romania

underworld Marti, 17 Dec 2013

daaa este un circuit inchis dar nu cum zici tu miruna draga ca ar vorb cineva urat acolo :incompetent: chiar nu sti ce vorbesti eu am muncit acolo un an am plecat ca sant bani putini .....si pt informatia ta ia intereseaza-te cum se vorbeste la SWES Orastie

Miruna Sambata, 14 Sept 2013

Asta nu e multinationala, e un AF, unde nimic nu se misca daca nu aduce beneficii familiei conducatoare. Cei care au trecut pe la un interviu stiu foarte bine ce inseamna sa fi umilit, probabil cei care accepta umilinta de la interviu sunt dispusi sa accepte alte umilinte mult mai mari dupa angajare. Se spun vorbe grele la interviu si mentionez cea mai usor de suportat: "incompetent".
Doar disperatii accepta sa lucreze la Sogeco.

Locuri de munca Grup Renault Romania Supplier Electronic Process Auditor
Grup Renault Romania
Locuri de munca TRW Automotive Safety Systems Accountant
TRW Automotive Safety Systems
Locuri de munca Grup Renault Romania Programul de Stagii - Drive Your Future 2019 - Marketing
Grup Renault Romania
Locuri de munca Honeywell Romania Order Management Specialist with Italian - PMT
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Hardware Technician for I ID HMI - TSR
Continental Automotive Group ...
Developer
- colegii ok- te ajuta si exista suport personal- locatia e ok ca sunt multe restaurante in ...
Tehnician IT
salariu bun , beneficii bune