Sparkware Technologies SRL

• Site: www.sparkware.ro

Forum despre Sparkware Technologies SRL

aaa reply Luni, 07 Apr 2014

Buna aaa,

Daca atitudinea pe care o ai este aceea ca 3-4 ore pentru interviu au fost pierdute atunci te rog aplica in alta parte.Atitudinea conteaza \'aaa\' si sper ca cel putin de acum inainte faci o schimbare in bine, pentru tine. :P.
Ca sa iti raspund la intrebare: interviul are o componenta de HR si o componenta cu lead-ul departamentului. Daca acesta este ok, urmatoarea faza este un interviu pe Skype cu lead-ul QA pe toate departamentele. Interviurile se desfasoara in engleza si romana si dureaza cumulat cam 3-4 h. Poate nu atat daca nu se vor desfasura intr-o singura zi cum a fost la mine.
Nu este nimic batut in cuie,oamenii sunt deschisi..tot oameni sunt si ei si programul lor il pot organiza in functie de ce taskuri au si in functie de programul tau.

Sper sa nu intrebi de salariu cum a facut ANDREI :))...pentru ca vad ca tot mai multi intreaba asta pe forum. Este confidential. Cere cat crezi si vezi daca ti se va da. :P

Succes daca ai de gand sa vi la interviu!

aaa Luni, 07 Apr 2014

Salutare.
Saptamana asta trebuie sa vin la un interviu pentru QA Engineer.
Poate sa imi zica cineva cum se desfasoara interviurile?
Am fost la alte firme unde am stat cate 3 -4 ore pentru niste teste irelevante din punctul meu de vedere.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Sparkware Technologies SRL
Andrei Miercuri, 26 Mart 2014

Stie cineva ce salarii se ofera pt Junior QA Engineer si cam ce include procesul de selectie?

Itistu\' Marti, 25 Mart 2014

Ce salarii sunt?Dati exemple va rog.

mihai Joi, 20 Mart 2014

Am fost la interviu la Sparkware anul trecut pe vremea cand acestea se dadeau intr-un ...

@Adrian Miercuri, 12 Mart 2014

Mai multe detalii despre tehnologiile folosite? Ati aruncat asa niste generalitati? De ...

tre Marti, 28 Ian 2014

Da ... sigur... contracte numai pe CIM. Pe mine ma-ti abordat cu varianta PFA, "ca-s ...

Adrian Joi, 19 Dec 2013

Ca sa raspund intrebarilor pertinente:- se fac angajari constant, sunt multe pozitii ...

raluca Vineri, 13 Dec 2013

Am observat ca exista pe site-ul firmei diverse joburi care nu se regasesc si pe ...

cristina Miercuri, 11 Dec 2013

as vrea sa aplic la ei pe C++, dar dupa ce am citit comentariile cele multe si dure ale ...

Piperist Marti, 03 Dec 2013

@Robert: salariile la Sparkware sunt mari, mari. Deci daca te duci la interviu la ei nu ...

Robert Joi, 21 Noi 2013

Stiti (sau puteti spune?) un range de salarii pe parte de senior programator .Net la ...

doru Luni, 18 Noi 2013

Am auzit numai lucruri bune despre Sparkware si mai ales ca este o firma fresh in Romania ...

suddenly interested Marti, 22 Oct 2013

E adevarat ce s-a scris mai sus, ca e "cazino online"?Asta, lasand la o parte ...

Alex Balint Joi, 26 Sep 2013

Platon remote nu se poate pentru ca asta e politica firmei. Lucram (unii dintre noi) cu ...

Platon Joi, 19 Sep 2013

Ce salarii sunt pe QA? Exista posibilitate de lucru remote?

eu Marti, 17 Sep 2013

Eu n-am inteles cu ce se ocupa firma. Ne puteti spune ?

Gogu Sambata, 07 Sep 2013

Stie cineva cu aproximatie, la astfel de startup, cand se incepe sa se angajeze pe ...

Alex Balint Miercuri, 04 Sep 2013

Draga toti... DA... sunt actionarul majoritar al firmei:)ATENTIE Vorbesc doar din punctul ...

programatorul Luni, 02 Sep 2013

"La noi o sa gasesti numai experti. Asa ca veni-ti :)"Oxymoron.

Locuri de munca UPA Solutions Backoffice cu limba italiana
  • Al 13-lea salariu
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?