Steelcase

Software/Tehnologii

• Site: www.steelcase.com

Forum despre Steelcase

oana Luni, 22 Iul 2013

asta e motivul pentru care s-au relocau in romania - forta de munca ieftina ...dar totusi pentru Cluj salariile sunt cam mici, mai ales ca au si asteptari cam mari de la candidati pentru ce ofera
Madalina Vineri, 12 Iul 2013

Stiti cumva cat castiga un HR administrator?
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Steelcase
pia Miercuri, 10 Iul 2013

Atmosfera overall cum e la ei? Exista bonusuri de performanta? Sau e genul de multinationala clasica? :)
nona Miercuri, 15 Mai 2013

@ io : Asa sa-ti inchipui ca pentru pozitia pe care lucrez acuma, ei puteau sa-mi ofera o ...
io Luni, 13 Mai 2013

nona poti sa ne dai un exemplu? is curios ce salarii sunt :)
nona Vineri, 10 Mai 2013

Destul de zgarciti la nivel de salarii :)
Fost angajat Joi, 25 Apr 2013

Cei dela HR clar mai au mult de lucru....dar dupa ce te angajezi sunt ok.Salariile depind ...
Lia Vineri, 12 Apr 2013

Am fost si eu la un interviu si mi s-a parut ok.Cei care lucreaza acolo, ce parere au de ...
Dell Vineri, 05 Apr 2013

Trist, pentru ca aveam si eu o parere buna despre ei. Mi-au facut o impresie foarte ok ...
x Miercuri, 03 Apr 2013

am avut si eu un interviu la tel si apoi unul fata in fata la steelcase.. mi s-a parut ...
Alouette Marti, 02 Apr 2013

Astept de saptamani intregi un feedback de la ei si nimic....Incep sa ma indoiesc de ...
eu Marti, 26 Mart 2013

nu stiti cumva ce salar e pe limba germana, suport tehnic ?ms
Misu Marti, 26 Feb 2013

Multumesc frumos, chiar mi se pare mic salariul, dar asta este..
Vlad V. Duminica, 24 Feb 2013

Pe finance, pentru pozitii de asociate (entry level) accounts receivable / accounts ...
Misu Duminica, 10 Feb 2013

Chiar nu are nimeni vreo informatie despre mediul de lucru, partea de recrutare ori ...
Ali Miercuri, 19 Dec 2012

Si pe mine ma intereseaza cum plateste aceasta companie.
eu Joi, 29 Noi 2012

ceva salarii din domeniu financiar, cunoaste cineva? ms
ADMIN - undelucram.ro Vineri, 14 Sep 2012

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Steelcase, informatii despre ...

Locuri de munca Competence Call Center - CCC Job Back Office - ebay - GERMANA - Brasov
Competence Call Center
Brasov
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Ziarul Bursa Ziarul BURSA angajeaza Tehnoredactor
Ziarul Bursa
Last update: 14.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Fagaras (f/m)
LIDL Romania
Locuri de munca QPAS Business Invatatoare After School
qpas
Last update: 11.07.2017
Tehnician
  • Concediu de crestere a copilului
Reprezentant
  • Telefon de serviciu