Storm Entertainment - Shalimarslots (Slot Cafe SRL)

Media/Cultura

Nu sunt evaluari
  • Tel: 031.405.3019
    Site: www.shalimarslots.ro

Forum despre Storm Entertainment - Shalimarslots (Slot Cafe SRL)

Cineva Duminica, 04 Ian 2015

Pe ce post te angajezi? Salarii bunicele, dar nu este tot salariul pe cartea de munca. Multe ore suplimentare, nu se platesc, evident. Sporuri de noapte doar la salariul de pe cartea de munca.
Nu e cea ma rea dar nici foarte bine. Depinde cat de bun esti. Daca iti faci treaba nu vei avea probleme. Daca vor sa te dea afara, te dau fara probleme, au metodele lor.

adela Miercuri, 24 Dec 2014

buna! eu ma voi duce pe 29 la interviu la ei. stie cineva ce salarii au si cu tipsul cum sta treaba? ..stiu ca aveau o sala la piata romana dar s-a inchis....sunt ok ca firma, respecta ce se scrie in contract?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Storm Entertainment - Shalimarslots (Slot Cafe SRL)
mr john Marti, 19 Feb 2013

am lucrat la aceasta firma...colegii sunt super ok....majoritatea cel putin.... sefii isi vad de treaba lor...daca iti faci treaba ok....nu trebuie sa iti faci probleme... daca aveti un interviu, duceti-va degajati dar imbracati office... si il veti lua cu brio.

Sunt unii oameni super faini...
Internship
Am invatat foarte multe din portofoliul bancar si mi-am inbunatatit abilitatile de comunicare
Key account manager
Posibilitatea de învățare și dezvoltare personală.
Manager productie
Sef departament marfuri ...