Sykes Enterprises Eastern Europe

Fax: 0374.165.010
    Site: www.sykes.com

Forum despre Sykes Enterprises Eastern Europe

lucky Marti, 26 Feb 2013

Ok doar 1200 si bonuri pt inceput doua sambete pe luna care se compenseaza in libere

lukcy Vineri, 08 Feb 2013

testele de la inceput mi s-au parut la nivel mediu nu sunt ceva extraordinar de greu, oricum cel ce conteaza e cel de limba.
salarul care il propun ei la inceput 1200 ma rog 1185 sau ceva de genul e negociabil se poate urca mai mult 100-200 de ron (pt italiana)? A negociat cineva cu ei? si cum e cu programul sambata e obligatoriu?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Sykes Enterprises Eastern Europe
claudiu muresan Marti, 22 Ian 2013

Buna...am trimis si eu un CV cu recomandare pt limba italiana pentru Cluj, daca va rog sa ma contactati sau cel putin sami dati un raspuns pozitiv...va multumesc

Ali Marti, 04 Dec 2012

Buna, stie careva cat se ofera pentru un HR specialist la Sykes? multumesc.

doru Joi, 01 Noi 2012

Servus, cat e salariul pt customer support cu lb franceza? multumesc

sim Marti, 09 Oct 2012

Pentru inceput 1200 de lei plus bonuri, iar dupa 3 luni 1400 plus bonuri.

Cami Joi, 13 Sep 2012

Si eu vreau sa aflu cam ce salarii sunt acolo macar aproximativ, multumesc.

Mihai Marti, 11 Sep 2012

Ce salarii sunt la Sykes si cum e mediul de lucru?

Locuri de munca UPA Solutions Senior Recruiter
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca MAHLE Componente de Motor SRL Levelling Planner
MAHLE
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Czech speakers most wanted in Bucharest! Accounting roles RS
Last update: 16.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment French speakers urgent needed in Bucharest! CS  RS
Last update: 17.08.2017
Network engineer
  • Pachet gradinita copii
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Support Technician
Casier si lucrator ...
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...