TBI Credit / TBI Leasing / TBI Bank

www.tbileasing.ro
    www.tbibank.ro

Forum despre TBI Credit / TBI Leasing / TBI Bank

Iulia Miercuri, 27 Feb 2013

Cam asa e la TBI-ul asta, mie mi-au lasat impresia unei firme foarte neserioase si a unei organizari dezastruoase. Am vrut sa ma angajez consilier vanzari pe Bistrita, dar cand am vazut ca seful habar nu are de ce ofera postul respectiv, nu stie sa-mi zica procente si comisioane clare si fiecare face ce vrea si vorbeste cum vrea cu clientii ....am zis ca o las balta. Deconturi nu se dau, ai de mers in tot judetul, nu ti se da nici un pix macar :)tot ce ai nevoie iti platesti tu. Si sincer....nu se merita.

Alina Miercuri, 14 Nov 2012

La TBI Credit te angajeaza din 2 in 2 luni la nesfarsit, pentru a avea mai mult control asupra ta in cazul in care nu mai au chef de tine, sau daca vor sa angajeze pe altcineva in locul tau. La un contract de genul asta nu trebuie sa ai motive serioase pt a scapa de un angajat, ci pur si simplu invoci faptul ca ...s-a terminat si asta este. Urmatorul! Traininguri nu se fac (investitia ar fi prea mare) si te descurci, cum poti. Cand nu mai poti, altul la rand. De asta lumea face atatea reclamatii, pentru ca personalul nu este instruit si nu stie ce sa spuna cand se incheie un contract de credit.

Sunt foarte bine vazute persoanele care se **t la chefurile lor, pentru ca inseamna ca pot comunica eficient (cica).

Eu, personal, cand am vazut cum sta treaba....am stat 1 luna jumate si am plecat de bunavoie.

Tezaur Investment Group
Manager
Exgy performanta, beneficii.
Asistent de farmacie
Sefii superiori sunt corecții.
-open space-colegi te treaba-salariu atractiv
Concurs
Agent turism