Tehnoinstrument Impex SRL

• Site: www.tehnoinstrument.ro

Forum despre Tehnoinstrument Impex SRL

Elizabeth Marti, 01 Mart 2016

Buna ziua,

Din pacate, experienta mea legata de aceasta firma, nu este nici pe departe una placuta. O companie pe stil de "cooperativa", seful = stapanul. Pe mine m-au concediat dupa 3 luni de proba, in ultima zi, urmand sa intru pe alta grila de salarizare. Nu a fost contestata munca mea, ci faptul ca nu m-am integrat in modelul de angajat droit, supus sefului. Nimeni nu isi da cu parerea, sau chiar daca are initiativa, trebuie sa fie "adorata" de managerul general, sau, mai pe-nteles, sa te placa directorul-patron. Nu incercati sa iesiti din tipare, veti impresiona neplacut. La interviu, nu sunteti testat pentru ce stiti sa faceti, ci cat de repede va puteti integra in ce isi doresc ei. Nivel de salarizare sub bugetar. Pastrati-va calmul, indurati cat puteti, parerile le tineti pentru acasa!

Va veti da seama daca nu sunteti placut, dupa 1-2 luni, nu va mai solicita in exercitarea task-urilor.

anonim Luni, 14 Oct 2013

Buna ziua
Am fost chemat la interviu la aceasta firma.Nefiind din Ploiesti am ajuns cu jumatate de ora mai devreme decat ora stabilita.am asteptat afara nu era problema.Am anuntat-o pe secretara am venit si astept afara s-a suparat domnule pe mine ca nu stiam orasul si nu am venit la ora stabilita.La inceput secretara s-a comportat foarte urat mi-a lansat tot felu vorbe urate apoi si directorul.Mi-am dat seama ca nu am cum sa castiga interviul.

Pa si la revedere

Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Technician Coordinator for Sample Production for I ID - TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Grup Renault Romania Programul de Stagii - Drive Your Future 2019 - Achizitii, Supply Chain, Transporturi
Grup Renault Romania
BUCURESTI, Mioveni
Locuri de munca Honeywell Romania Technical Consultant with German (SPS)
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Mechanical Design Engineer Sibiu_R&D_VED&PSS
Continental Automotive Group ...
Sibiu
Locuri de munca Heineken Romania The HEINEKEN International Graduate Programme - Finance
Heineken Romania
BUCURESTI, Strainatate, Cluj Napoca
Colegii sunt ok
Operator Statie de Epurare
Nu exista aspecte pozitive in oferta acestei companii!
Imi place sa muncesc intr-o echipa, amabila, comunicativa,.etc
Casier
Consultant