Tesseract Software Architecture

Software/Tehnologii

• Site: www.tesseract.ro

Forum despre Tesseract Software Architecture

Ex-angajat Marti, 23 Sep 2014

La mine faza cea mai tare a fost ca in momentul in care am inceput sa lucrez mi s-a pus la dispozitie o tastatura romaneasca :))

unnamed Joi, 04 Sep 2014

Am fost la un interviu la ei. Am discutat cu doi tipi de acolo, discutia a decurs foarte ok dar cand le-am adresat cateva intrebari in legatura cu contractul de munca mi s-a explicat anumite clauze. una fiind ca nu se poate demisiona pe termen de 3 ani. Nu am mai continuat interviul.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Tesseract Software Architecture
@altcineva Luni, 01 Sep 2014

Astept doar sa imi gasesc in alta parte. In acel moment o sa imi iau talpasita de aici.

altcineva Duminica, 31 Aug 2014

@un angajat, ... de ce mai stai

@cineva Joi, 28 Aug 2014

Sub 2000.

cineva Joi, 28 Aug 2014

@un angajat, ce salariu ai?

Un angajat Luni, 25 Aug 2014

Eu lucrez de 2 luni la Tesseract. Nu recomand aceasta companie nimanui din mai multe ...

Locuri de munca UPA Solutions Marketing Copywriter with German
UPA Solutions
Cluj Napoca
Last update: 29.06.2017
Locuri de munca Accenture Romania Senior SOA Developer
Accenture
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 30.06.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Curtea de Arges
iCredit
Curtea de Arges
Last update: 14.06.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Sibiu sos. Alba Iulia (f/m)
LIDL Romania
Sibiu
Last update: 18.08.2017
Locuri de munca Competence Call Center - CCC Back office job - Pachet salarial atractiv - GERMANA - Brasov
Competence Call Center
Brasov
Last update: 23.06.2017
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...