Top Birotica

Nu sunt evaluari
  • Site: www.topbirotica.ro

Forum despre Top Birotica

Maria Sambata, 02 Aug 2014

Mona e posibil sa nu fi inteles bine conditiile la angajare - eu una n-am cunostinta de asemenea practica la Top Birotica.
In privinta procedurii de lucru adevarul e ca ar trebui total regandita!

mona Vineri, 11 Iul 2014

Azi, 11.07.2014 , am fost la un interviu la Top Birotica. Am aplicat pentru postul de operator call-center, iar la interviu am aflat ca era de fapt un post pentru operator procesare comenzi. Nu voi mentiona nimic despre procedura de lucru decat ca nu este fireasca si ca poti oricand sa pici vinovat neavand nicicum sa dovedesti contrariul.
Lucrul care m-a socat a fost urmatorul; o luna figurai ca angajat, iar in luna urmatoare figurai in concediu fara plata - tu prezentandu-te la serviciu si lucrand normal. Deci, tu lucrai 12 luni/an, iar la cei de la pensii, ajutor social, somaj, sanatate figurai ca ai fi lucrat doar 6 luni. Eu nu am mai auzit de asa o practica pana acum si (imi permit sa) nu recomand nimanui sa accepte asemenea conditii.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Top Birotica
gina Vineri, 07 Dec 2012

Stie cineva cat castiga un operator call center la top birotica?

Locuri de munca Studio Moderna
Yves Rocher Romania
Locuri de munca Pepco Romania
Pepco Romania
Inside Sales
Colegi faini in echipa de support cu multa experienta, managementul din afara ok.
Atmosfera ok la birou
Data analyst
Mediu de lucru placut, curat, aranjat, cafea, fructe la dispozitie;Ergonomie (stand up desk-uri ...
Office assistant
Agent Servicii Clienti